Pardubice – Sparta 4:3 (kon.)
HC Kobra Praha
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 07.12.2019, 11:50 • Zimní stadion Kobra Praha, Praha 4-Braník • Extraliga dorostu - play-down • 4. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne. (13:55:03)

Velmi tuhý boj při kterém oba týmy dlouho sahaly po vítězství. Tak by se dal charakterizovat dnešní boj pražské Kobry s Duklou Jihlava. Šťastnější jsou ale nakonec domácí, kteří zvládli prodloužení a berou tak dva body.

62:24
    Kobra právě vstřelila branku!
    Přesilovkový tlak Kobře vychází a PATRIK BAUER svou střelou z pravé strany získává pro svůj tým bonusový druhý bod a ukončuje tak dnešní utkání! Asistence: Matěj Půlpán a Tomáš Frydrich

61:45
    Po nějaké době se ovšem Jihlavě povedlo vyhodit kotouč, pro který si následně musela Kobra zajet k vlastní brance.

60:53
    V přesilovce pokračuje Kobra ve své aktivní hře proti soupeřově brance. Braničtí již prakticky neopouštějí útočné pásmo a ostřelují Pavla Puldu.

60:38
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Nevšímal – 2 min., podrážení).

60:05
    K první rozehrávce prodloužení se dostala Kobra, která rychle vyvezla kotouč ven ze třetiny. Ke střele se ovšem přes jihlavskou obranu nedostala.

60:01

Tvrdý nápor Jihlavy dospěl jen k jedinému gólu, kterým se Dukla dostala zpět do hry a zápas nenašel vítěze po základní hrací době. O vítězi tak rozhodne prodloužení, případně i nájezdy.

60:00

59:26
    Po nějaké době ale Jihlava otočila hru a i ona pokračuje v rychlém tempu na branku.

59:05
    V posledních chvílích to je ale Kobra, která si počíná v pásmu důrazněji a snaží se o skórování.

58:51

58:09
    Nápor na jihlavskou branku ale příliš dlouho nevydržel. Dukle se totiž povedlo vyhodit kotouč ven ze třetiny a domácí tak musí znovu rozehrát.

57:23
    Braničtí celkem v poklidu drží kotouč za vlastní brankou a snaží se o přímou rozehrávku na opačný konec kluziště. Což se nakonec i podařilo.

56:51
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Martin Hrbek – 2 min., sevření puku rukou).

56:31
    Tlak jihlavského týmu je v posledních chvílích doslova drtivý. Jihlava se snaží z každé možnosti střílet.

55:40
    Adam Nápravník vyhodil kotouč podél mantinelu ven ze třetiny. Tam jej ale nepřevzal Matěj Půlpán, nýbrž jeden z útočících hráčů Jihlavy, který jej vzápětí nasměroval opět k Peyerlovi.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 11. O.Nápravník (Strnad, Bucek), 16. Jiráček, 63. Bauer (Půlpán, Frydrich) – 32. Nevšímal (Pavelec, Macek), 50. Nevšímal (Zdarsa, Pavelec)

HC Kobra Praha: Peyerl (Černý) – Jiráček, A. Nápravník, Bucek (A), Kalajev, Frydrich – Král (C), O. Nápravník, Čečetka, Půlpán, Halfar, Procházka, Strnad, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný.
    HC Dukla Jihlava: Pulda (Sigmung) – Vovsík, Sapík, Macek (A), Hrbek, Vranka, Šabatka, Janda – Pavelec, Melenovský (A), Polodna, Zdarsa (C), Juřička, Nevšímal, Sopotník, Valach, Jungwirth, Báťa.

Rozhodčí: Glanc – Tasch, Raška