Vsetín – Přerov 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 8:5 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Kobra 4:3 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Chrudim 3:1 (kon.) | Litomyšl – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
HC Kobra Praha
Neděle 08.12.2019, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

V dnešním, pro oko velmi pohledném, utkání nakonec zvítězili domácí. O vítěznou trefu se v prodloužení postaral Janoušek a zajistil tak svému týmu bonusový bod. Hosté se do Prahy vracejí s jedním bodem. (17:11:42)

62:22
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan se dostal do přečíslení a ukončil dnešní zápas. ROMAN BRANDNER dostal krásnou přihrávku od Stuchlého a naložil s ní bravurně – 4:3! Asistence: Tomáš Stuchlý, Matěj Harkabus.

62:05
    Ani Harkabus nepřekonal výborného Ondríka.

61:01
    Další výborný zákrok hostujícího brankaře.

60:46
    Janoušek napřáhl a vyslal tvrdou střelu. Ondrík ovšem vyrazil nad.

60:20
    Ofsajd domácích.

60:01

Třetí třetina přinesla po jedné brance na každé straně. Nejprve dostal do vedení svůj tým Černý, následně vyrovnal za ústecké Harkabus. Utkání půjde do prodloužení 3 na 3.

60:00

59:46
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondrík – 2 min., hrubost). Trest odpyká Černý.

59:40
    Domácí to několikrát zkoušeli nahazovat na Ondríka.

59:06
    Krásný průnik Janouška, navedl si puk mezi kruhy a vystřelil. Stav utkání se ale nemění.

58:10
    Ani jednomu ze soupeřů se nedaří založit útočnou akci.

56:45
    Mucha prokličkoval ústeckou obranou a zakončil na vyrážečku Volkeho.

56:40
    Puk skončil na střídačce hostů.

55:55
    Puk se Volkemu nepodařilo rozehrát, pražané s touto příležitostí ale nenaložili dobře, puk skončil na horní tyčce.

55:20
    Mareš se ochotně položil do rány od modré a střelu zablokoval.

55:04
    Volke chvíli nevěděl, kde má puk. Skončil nakonec v ochranné síti.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 13. Janoušek (Harkabus, Tot), 38. Matloch (Mareš), 55. Harkabus (Stuchlý, Tot), 63. Brandner (Stuchlý, Harkabus) – 15. Míšek (Zmeškal, Výrut), 16. Mucha (Ksandr, Káninský), 48. Černý (Ženíšek, Zmeškal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Gottfried, Jarábek, Mareš, Šešina, Stuchlý (A), Polata, Štěpánek – Harkabus (C), Hampl, Matloch, Tot, Brandner, Šindelář, Janoušek (A), Kušej, Čermák
    HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň, Janiurek, Ribarovski, Výrut, Mucha (A), Ksandr, Sup, Šálek (C), Černý, Kaninský, Míšek

Rozhodčí: Domský – Holada, Povová