APOEL – Sevilla 1:0 (kon.) | Basilej – Trabzonspor 2:0 (kon.) | Kluž – Celtic 2:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Lugano 1:1 (kon.) | Kodaň – Malmö 0:1 (kon.) | Frankfurt – Guimarães 2:3 (kon.)
Getafe – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Karabach – Dudelange 1:1 (kon.) | Linz – Sporting 3:0 (kon.)
Eindhoven – Rosenborg 1:1 (kon.) | Rennes – Lazio 2:0 (kon.) | Standard – Arsenal 2:2 (kon.)
AS Řím – Wolfsberger 2:2 (kon.) | Espanyol – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Porto – Feyenoord 3:2 (kon.)
Gent – FK Oleksandrija 2:1 (kon.) | Ludogorec – Ferencváros 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Alkmaar 4:0 (kon.)
Mönchengladbach – Başakşehir 1:2 (kon.) | Rangers – Young Boys 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Braga 2:4 (kon.)
Wolfsburg – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Besiktas 4:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Astana 4:1 (kon.)
APOEL Nikósia
1:0 (0:0)
Sevilla FC
Čtvrtek 12.12.2019, 18:55 • GSP Stadium, Nikósie • Evropská liga • Skupina A

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:46:02)

Dnešní utkání končí vítězstvím APOELu, který si tak jen pojistil konečné druhé místo a tím pádem i postup ze skupiny. Dnešní duel byl poznamenán velkým množstvím chyb v podání obou týmů. Více patrné to bylo u Sevilly, která měla herní převahu, ale většinu svých akcí hosté sami pokazili a dnešním výkonem si prostě a jednoduše body nezaslouží.

90+5

90+5
    Hraje se již pátá nastavená minuta, byť původně nastaveny byly pouze minuty čtyři.

90+3
    Georgios Efrem (APOEL) v ofsajdu, míč pro Sevillu.

90+3
    Také domácí získávají roh, rozehrávat budou z levé strany.

90+2
    Sevilla rozehrává roh z pravé strany, vše ale končí ještě dříve, než míč dolétl do vápna, ofsajd.

90+1
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Musa Suleiman, přichází Georgios Efrem.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Znovu nechávají domácí prostor soupeři ke kombinaci, Sevilla se ale sama utápí ve vlastních chybách.

87
    Místo šance Sevilly je tu rychlý protiútok APOELu, kterou bravurně vyřešil gólman Jasín Bunú (Sevilla).

86
    Rohový kop Sevilly, z levé strany.

85
    Znovu se hraje opět ve středu hřiště, domácí se brání a hosté se nikam neženou... z toho těžko může být strhující fotbal.

83
    Sevilla se snaží o vyrovnání, ale ta koncovka je v podání španělského mužstva doslova žalostná, v dosavadním průběhu zápasu.

81
    Statistika držení míče – 30% : 70%.

80
    Čeká nás posledních deset minut zápasu, v němž již domácí vedou nad Sevillou 1:0.

79
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Antonio Jakoliš, přichází Andreas Makris.

78
    Vid Belec (APOEL) je již na nohou a bude moci vykopávat od své branky.

77
    Gólman Vid Belec (APOEL) byl zraněn útočícím Ocamposem a nyní musí být ošetřován.