Slovensko
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Norsko
sk Pátek 13.12.2019, 16:15Arosa Challenge

Aj v poslednej tretine padali góly, ale žial len do našej bránky. Tretia tretina nebola nijak atraktívna, na niečo zaujímavé sa prakticky čakalo až do záverečnej päťminútovky, kde nám najprv súper odskočil na dva góly a so záverečnou sirénou sme dostali aj gól do prázdnej bránky. Nórsku sme teda podľahli 1:4 a na tohtoročnom turnaji Arosa Challenge sme teda obsadili posledné miesto s dvoma prehrami. Môže nás určite mrzieť hlavne včerajší zápas, kde sme vyhrávali 2:0 a napokon tento zápas prehrali, dnes sme naopak odohrali dobre len jednu tretinu. Je to však príprava, testujú sa hráči a to svoj účel určite splnilo.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčime, ďakujeme za vašu pozornosť a prajeme ešte pekný zvyšok večera! (18:25:09)

59:59
    Nórsko dalo gól!

Tak to je teda smola! Nórsko zachytilo našu rozohrávku v našom obrannom pásme a azda sekundu pred koncom dostáva náš dnešný súper puk do prázdnej bránky zásluhou JOERGENA KARTERUDA – 1:4!

59:36
    Času je už naozaj málo na dva góly. Nórsko by tak už malo dokráčať za víťazstvom.

59:15
    Od modrej pálil Čerešnák, ale neúspešne.

59:05
    Vyhrali sme buly a skúšame sa rozostaviť v útočnom pásme.

58:45
    Oddychový čas Slovensko! Čaká nás presilovka, takže správny ťah našej lavičky. Pravdepodobne to skúsime stále v šestici, takže uvidíme ako keby dvojnásobnú presilovku.

58:23
    Slovenský brankár je už na striedačke! Skúšame to teda so šiestimi hráčmi.

58:10
    Konrád je stále vo svojej bránke, pretože je v častej pernamencii. Nórsko je už veľmi málo od prvého víťazstva na tomto turnaji a tak aj od konečného tretieho miesta.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!

57:18
    Uvidíme, či sa naša lavička odhodlá aj k hre bez brankára. Prehrávame o dva góly, čiže čoskoro by Konrád mohol opustiť svoju bránku.

56:46
    Ťažko sa teraz dostávame k puku, čo Nórsku plne vyhovuje. Zatiaľ to teda vyzerá, že už si náš súper tento zápas postráži.

56:10
    Nórsko je teraz navyše častejšie pri puku a nepúšťa nás tak do jeho útočného pásma. Uvidíme, či sa našim ešte podarí s týmto výsledkom niečo spraviť.

55:18
    Určite ešte tento zápas nevzdávame, ale prehrávame o dva góly a k dispozícii máme necelých päť minút.

55:00

Presilovku sme síce ubránili, ale krátko po tom čo na ľad naskočil Adam Jánošík inkasujeme tretí gól! Nedali sme si pozor pred svojou bránkou, Konrád ešte stihol reagovať na jednu strelu, ale z dorážky následne inkasujeme – 1:3!
    Autorom presného zásahu je THOMAS VALKVAE OLSEN

54:56
    Slovensko v plnom počte!

54:29
    Stále sa bránime úspešne, ale Nórsko už dlhšiu dobu kombinuje v našom obrannom pásme.