Hellas Verona – Turín 3:3 (kon.) | AC Milán – Sassuolo 0:0 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Juventus – Udinese 3:1 (kon.) | AS Řím – Spal 3:1 (kon.) | Fiorentina – Inter 1:1 (kon.)
AC Milán
0:0 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 15.12.2019, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 16. kolo

Ani druhý poločas nám nepřinesl branku a zrodila se nám bezbranková remíza! Milán měl tlak, který sílil v závěru druhého poločasu, avšak nepodařilo se mu podruhé rozvlnit síť. Jednou se jim to podařilo v prvním poločase, ale VAR branku neuznal. Nutno říci, že oprávněně. Domácí si tedy po dvou výhrách připisují bod za remízu. (16:59:14)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:16.

90+7

90+7
    Již běží sedmá minuta nastavení a hlavní rozhodčí nejspíše zapomíná sledovat hodinky.

90+5
    Ani tentokrát se nic nestalo vážného. Míč na polovině hrací plochy a to bude nejspíše vše z dnešního zápasu.

90+4
    Nejspíše poslední možnost, jak změnit stav ve skóre. Domácí mají možnost posledního rohu.

90+3
    Centr ze standardní situace bezpečně lapil brankář a rychle posílá své spoluhráče na zteč.

90+2
    Lucas Paquetá zastavuje pronikajícího soupeře a je tu další žlutá karta zápasu. V pořadí devátá! Dočkáme se i té jubilejní?

90+1
    Další rohová možnost z dílny AC Milán, ale ani nyní se jim nepodařilo tuto podobu standardní situace využít.

90
    Čtyři minuty přidává hlavní arbitr.

90
    Jeremie Boga se pokoušel projít sám a dostat se do šance. Přes jednoho hráče prošel, ale na dalšího si už nepřišel.

89
    Vysoký centr na zadní tyč vyráží jednou rukou Gianluigi Donnarumma směrem do hřiště.

88
    Nyní šance pro hosty, kteří jdou zahrávat roh!

87
    Tak teď byli domácí hodně blízko ke své brance! Přízemní střela se otřela o pravou tyčku a míč se odkutálel mimo hrací plochu!

85
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Samuel Castillejo.

83
    Na druhé straně však musel být pozorný i brankář domácích, avšak nic extra vážného.

82
    Jejich další střelecký pokus skončil nad horní tyčkou branky Calcia.

81
    Domácí i deset minut před koncem mají více ze hry a snaží se rozlousknout bezbrankový stav průběhu zápasu.