Boston – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Dallas 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Buffalo 6:1 (kon.)
Columbus – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Ottawa – Nashville 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Chicago 1:4 (kon.)
Calgary – Montreal 3:4 (po pr.) | Colorado – Carolina 1:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:8 (kon.)
Vancouver – Vegas 5:4 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Dallas Stars
Pátek 20.12.2019, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Skončilo nám utkání mezi Tampou a Dallasem. Dva body berou hosté, přestože byli po celou dobu utkání horším týmem. Tampa prohospodařila svůj dvougólový náskok a nakonec v prodloužení po třech minutách inkasovala z hole Tylera Seguina. V tomto zápase se velmi dařilo českým barvám. Dva body si připsal Ondřej Palát za gól a asistenci, branku na 2:3 ze strany Dallasu vsítil Radek Faksa a na vyrovnávacím gólu se rozjezdem celé akce podílel Roman Polák. Stars dnes vítězí 4:3 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (04:07:50)

Československá stopa v utkání

Jan Rutta (Tampa) 0+0, +/-: -1, 2 střely, čas na ledě: 18:44
    Erik Černák (Tampa) 0+0, +/-: 0, 4 střely, čas a ledě: 17:55
    Ondřej Palát (Tampa) 1+1, +/-: 0, 3 střely, čas na ledě: 17:29
    Roman Polák (Dallas) 0+1, +/-: +1, 0 střel, čas na ledě: 15:31
    Andrej Sekera (Dallas) 0+0, +/-: 0, 0 střel, čas na ledě: 16:07
    Radek Faksa (Dallas) 1+0, +/-: +1, 5 střel, čas na ledě: 18:11.

Dallas právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Tyler Johnson měl na hokejce obrovskou možnost, když před ním stála úplně prázdná brána. Útočník Tampy trefil pouze boční síť a během sedmi sekund se na opačné straně radoval TYLER SEGUIN. Seguin si počkal na vyhozený kotouč z hole Radulova a přesnou střelou do šibenice nedal Vasilevskému šanci. Dallas tak dokonává obrat. 3:4 po prodloužení. Asistence: Alexandr Radulov.

62:28
    Chudobin zasáhl proti nebezpečnému zakončení Sergačjova. Hra je přerušena.

62:06
    Radek Faksa ujel obraně Tampy a zjevil se úplně sám před Vasilevským. Útočník Dallasu trefil rychlou střelou horní tyč.

61:49
    Radulov vybídl od mantinelu Klingberga, kterému puk utekl do středního pásma.

61:24
    Náznaky šancí jsme viděli na obou stranách. Postup Tampy do útočných pozic ale zastavilo ofsajdové postavení.

60:58
    Miro Heiskanen si zasekl puk a pohotovou střelou řádně prověřil Vasilevského. Ruský gólman hrudí dokázal zakročit a následně přerušit hru.

60:20
    Dallas získal puk a Jamie Benn rozhodně nikam nespěchá.

60:01

Střely na bránu: 46 – 17.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43
    Dickinsonova přihrávka zpoza brány nebyla přesná. Zřejmě se dnes dočkáme prodloužení.

59:03
    Kučerov nepříjemnou střelou prověřil Chudobina. Brankář hostů nadvakrát stačil zasáhnout.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 13. Sergačjov (T. Johnson, Palát), 16. Killorn (Kučerov, Hedman), 24. Palát (Sergačjov, Shattenkirk) – 5. Radulov (Seguin, J. Klingberg), 38. Faksa (J. Klingberg, Gurjanov), 56. Dickinson (Cogliano, R. Polák), 63. Seguin (Radulov)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh, Shattenkirk, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – Stamkos (C), Cirelli, Killorn (A) – Gourde, Paquette, Maroon – Stephens, T. Johnson, Verhaeghe.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Janmark – Comeau, Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Gurjanov.

Rozhodčí: Hanson, L´Ecuyer – Baker, MacPherson

Diváci: 19 092