Dijon – Méty 2:2 (kon.) | Marseille – Nîmes 3:1 (kon.) | Monaco – Lille 5:1 (kon.)
Montpellier – Brest 4:0 (kon.) | Nantes – Angers 1:2 (kon.) | Nice – Toulouse 3:0 (kon.)
PSG – Amiens 4:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:0 (kon.)
Štrasburk – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Dijon FCO
2:2 (2:1)
FC Méty
Sobota 21.12.2019, 20:45 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:11. (22:42:15)

Méty nakonec slaví bod, zatímco Dijon smutní, neboť v samotném závěru přišel o tři body! Méty hrály přes půl hodiny v deseti hráčích a prakticky se po celý druhý poločas jen bránily. Nicméně Dijon hrál hodně kombinačně a nevytvářel si nějaký větší tlak s šancemi na branku. Avšak jejich taktika vycházela až do nastaveného času, kdy se soupeři podařilo vyrovnat!

90+4

90+4
    Ještě cent Dijonu ze standardní situace, míč končí mimo branku a v tu chvíli rozhodčí ukončuje zápas.

90+3
    Baldého technické zakončení končí kousek od pravé tyčky a trochu vylekalo hostujícího brankáře.

90+2
    Maiga při oslavě své branky vysvlékl dres a vidí žlutou kartu.
    90+2. Habib MAÏGA - 2:2

90+1
    Méty právě vstřelily branku!
    Tak to se podívejme. Zmatky v obraně Dijonu, kterých nekompromisní ranou využil HABIB MAÏGA. Méty vyrovnávají v pravou chvíli!

90+1
    Romain Amalfitano pokračoval sám na branku a měl před sebou jen jednoho obránce. Avšak při zaseknutí Romain Amalfitano upadl na trávník a připravil se o zakončení.

90
    Ve druhém poločase už hlavní arbitr nastavuje čas. Celkem nastavil čtyři minuty.

89
    Wesley Lautoa byl dobře ve vápně postaven a odrazil střelu soupeře.

89
    Hosté mají míč a pohybují se s ním na půlce Dijonu, který už by rád slyšel konečný hvizd rozhodčího.

88
    Žlutou kartu dostává Romain Amalfitano (Dijon FCO).

87
    Centr mířil na zadní tyč, kde si domácí defenzíva vše pohlídala a bude vhazovat aut.

86
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Thierry Ambrose.

86
    Zblokovaná rána a hráči v bílých dresech mají možnost rohového kopu. Budou mít štěstí a podaří se jim vyrovnat?

85
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mounir Chouiar, přichází Stephy Alvaro Mavididi.

84
    Méty nyní kombinovaly a snaží se v posledních minutách o vyrovnávací branku. Avšak mají o jednoho hráče méně a musí svá rozhodnutí volit uvážlivě.

83
    Hosté se dostali až před Gomise, ale nic vážného z jejich strany. Dijon si vzápětí nerozuměl v přechodu do útoku a vrací míč soupeři.

Adam Dořák

Branky: 18. Amalfitano, 42. M. Baldé (Lautoa) – 14. Diallo, 90+1. Maïga (Diallo)

Karty:   71. Mendyl (DIJ), 88. Amalfitano (DIJ) – 44. Udol (MTZ)   53. Sunzu (MTZ)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:11.
    Dijon FCO: A. Gomis – Mendyl, Écuélé Manga, Lautoa, Chafik (76. Alphonse) – Chouiar (85. Mavididi), Ndong – Cádiz (65. Balmont), Amalfitano, M. Baldé – Tavares (C).
    Náhradníci: Rúnarsson – Alphonse, Balmont, Marié, Mavididi, Pereira, Sammaritano.

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Sunzu, Fofana, Udol – Maïga, N'Doram, Cohade (C) (82. Gakpa) – Nguette (86. Ambrose), Diallo, Boulaya (72. Angban).
    Náhradníci: Delecroix – Ambrose, Angban, Gakpa, Mikautadze, Ndiaye, B. Traoré.

Rozhodčí: J. Hamel