Dijon – Méty 2:2 (kon.) | Marseille – Nîmes 3:1 (kon.) | Monaco – Lille 5:1 (kon.)
Montpellier – Brest 4:0 (kon.) | Nantes – Angers 1:2 (kon.) | Nice – Toulouse 3:0 (kon.)
PSG – Amiens 4:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:0 (kon.)
Štrasburk – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
FC Nantes
1:2 (1:0)
Angers SCO
Sobota 21.12.2019, 20:45 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Já děkuji za pozornost a u dalších přenoaů se těším na počtenou! (22:43:21)

V Nantes se urodilo překvapení kola. Pátý celek tabulky prohrál s desátým. Angers celoudobu hrálo spíše druhé housle, závěr a posledních 20 minut však zvládlo lépe, dalo dvě branky a uspělo na hřišti kanárků. Fanoušci byli pěkně naštvaní když odcházeli, dnes chtěli tři body. Angers to zvládlo lépe takticky, přežilo šance apk samo udeřilo. První půle patřila Nantes, prvních patnáct minut také tomuto francouzskému klubu, ale Angers se chytlo v poslední půlhodině a nadělalo zmatky v obraně, otočilo duel ve svůj prospěch a jede domů se třemi body. V Nantes musí být zklamaní, počítali s výhrou.

90+3
    Zahráli to chytře jen nakrátko a do strany a drželi míč mimo nebezpečnou zónu.

90+3
    Další brejk pro hosty, zastaven nedovoleně. Bude se kopat těsně před vápnem, zajímavá standardka. To je voda na mlýn domácím, ti už cítí šanci na tři body.

90+2
    Nantes už jsou nervózní a míč je neposlouchá.

90+2
    Opatrnost a bezpečnost nade vše.

90
    Žlutou kartu dostává Nicolas Pallois (FC Nantes).

90
    Sudí nastaví tři minuty nad rámec.

89
    Pro domácí je to šok a kříž přes jejich plány. Toto se nečekalo, že Angers tu uspěje a odveze si tři body. Čekal se možná jeden nebo prohra, ale hosté dokázali překvapit.
    88. Farid El Mellali - 1:2

88
    Angers právě vstřelilo branku!
    Je tu zázrak!!! Hosté jdou do vedení, poprvé v utkání a skoro na jeho konci. Domácí přišli o míč, akce se rozvinula po levém křídle a pak přišla přihrávka přes osu a střela doprostřed brány, kterou si ovšem Lafont srazil rukama do brány, jelikož nemohl tak tvrdou střelu zbrzdit rukavicemi. Autorem branky je FARÍD EL MELALI. Bez asistence.

86
    Hra je rozkouskována, to není nic pro domácí, kteří chtějí tři body a výhru, kdežto Angers by asi stačil bod a také tak hrají, prezentují se tímto způsobem, přerušují hru, hrají co nejdále od své branky.

85
    Angers zatím nemá okna v defenzívě a tak se domácí nemohou prosadit.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Farid El Mellali.

84
    Kombinace nyní domácím vychází, teď jí ještě přenést před branku.

83
    Centr ze standardky Angers boxuje brankář pryč a hosté mají po rejdech. Teď musí vše založit znovu.

81
    Rychlý přechod do útoku hostů z Angers, ten byl zastaven nedovoleným zákrokem, následovat bude standardka.