Kometa Brno – Zlín 2:3 (2:3 po s.n.) | K. Vary – Třinec 1:2 (po pr.) | Liberec – Olomouc 4:1 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 6:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:4 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 05.01.2020, 15:30Tipsport extraliga • 34. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (18:02:03)

Nejlepší hráči utkání: Matěj Stránský (TRI) & Petr Šenkeřík (KVA)

Nejspíše i díky muži na ledě navíc se podařilo hostům z Třince překonat karlovarskou obranu a nakonec v prodloužení rozhodnout.

63:40 Wojtek WOLSKI - 1:2

63:40
    Třinec právě vstřelil branku!
    WOJTEK WOLSKI využil mezery na modré čáře a vydal se sám na Novotného, kterého nakonec překonal bekhendem do pravého horního rohu.

63:18
    Roth pálil zleva, trefil však jen tyč Novotného brány.

63:06
    Oddechový čas pro hosty.

63:06
    Nepříjemnost pro Energii, v prodloužení míří na trestnou lavici Vojtěch Polák (KVA) na dvě minuty za sekání.

62:40
    Třinec se znovu dostává ke kotouči a míří před Novotného.

61:50
    Plutnar se dostal ke kotouči v mezikruží, nepodařilo je mu však vystřelit.

61:11
    Flek pálil zprava, puk po teči jednoho z obránců končí v ochranné síti.

60:56
    Šenkeřík moc prudce nahrávala puk tak končí jako zakázané uvolnění.

60:46
    Wolski zakončoval zprava, Novotný ale jeho pokus zastavil.

60:25
    Třinec zavezl puk za vlastní bránu a oba týmy střídají.

60:01

Třetí třetina nerozhodla o vítězi, čeká nás prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 17. T. Rachůnek (Gríger) – 38. O. Kovařčík (Wolski), 64. Wolski

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Graňák (A), M. Rohan, Plutnar, D. Mikyska, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Černoch, Raška I, Vondráček – Koblasa, Skuhravý (C), Kohout.
    HC Oceláři Třinec: Kváča (Štěpánek) – M. Doudera, Kundrátek, D. Musil (A), Galvinš, Zahradníček, Roth, M. Adámek – Dravecký (A), Wolski, M. Stránský – Martynek, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský (C), Novotný, Szturc – Hrňa, Polanský, Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Kika – Pešek, Malý