Vegas – St. Louis 5:4 (po pr.) | Toronto – NY Islanders 3:0 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:5 (kon.)
New Jersey – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Arizona – Philadelphia 6:2 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 2:1 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:4 (kon.) | Washington – San Jose 5:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:3 (kon.)
Arizona Coyotes
6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
Philadelphia Flyers
Neděle 05.01.2020, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne, (05:34:32)

Česká stopa v utkání
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:20

Tři hvězdy utkání
    1. Clayton Keller (ARI) 2+0
    2. Lawson Crouse (ARI) 1+0
    3. Nick Schmaltz (ARI) 0+2

Arizona vybojovala třetí vítězství v řadě, tentokrát zcela jednoznačně porazila Philadelphii 6:2 a o své výhře rozhodla už v úvodní dvacetiminutovce, kdy se trefila třikrát.

Radost Coyotes z výhry kalí ztráta Anttiho Raanty, který zápas opustil po druhé třetině a jeho stav je v tuto chvíli dost nejistý.

59:40
    Ještě zakázané uvolnění Flyers.

58:39

58:29
    Trochu problémy pro Hilla, jenž se dokázal nadvakrát zbavit ohrožení a přerušit hru po střele Sanheima.
    57:36 Derek STEPAN - 6:2

57:36
    Arizona právě vstřelila branku!
    Střelou do prázdné branky se trefil ze středního pásma DEREK STEPAN. Bez asistence.

57:21
    Voráčkova rána neprošla až k Hillovi.

56:39
    Flyers zkouší hru bez brankáře!

56:39
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Phil Kessel – 2 min., podrážení).

56:25
    Bude se vylučovat na straně Arizony. Hosté mají výhodu.

55:50
    Postavení mimo hru Philadelphie znovu přerušuje hru.

55:35
    Hra je přerušena a na řadu přichází komerční pauza. Chvíli předtím Van Riemsdyk z mezikruží trefil pukem přímo brankáře Hilla.

54:10
    Třetí třetina nabrala v tuto chvíli hodně rychlé tempo. To vyhovuje spíš Arizoně a třígólovému vedení.

53:16
    Postavení mimo hru domácího celku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 13. Richardson (Chychrun, Hinostroza), 14. Oesterle (Ljubuškin, Schmaltz), 17. Keller (Hall, Kessel), 40. Crouse (Stepan, Goligoski), 45. Keller (Schmaltz), 58. Stepan – 43. Pitlick, 49. Braun (Couturier, Gostisbehere)

Arizona Coyotes: Raanta (40. Hill) – Chychrun, Oesterle, Ljubuškin, Demers, Ekman-Larsson, Goligoski – Kessel, Stepan, Crouse – Schmaltz, Söderberg, Keller – Garland, Dvorak, Hall – Fischer, Richardson, Hinostroza.
    Philadelphia Flyers: Hart (17. Elliott) – Sanheim, P. Myers, Niskanen, Provorov, Braun, Gostisbehere – Couturier, Voráček, Giroux – Konecny, K. Hayes, J. van Riemsdyk – Pitlick, Laughton, Farabee – Andreoff, Aube-Kubel, M. Raffl.