Detroit – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | Colorado – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Buffalo – Vancouver 3:6 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Arizona Coyotes
Sobota 11.01.2020, 01:40 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (04:10:30)

Dnešní utkání sleduje 16.476 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání. Carolina vítězí v utkání 3:0, když po celé utkání byla jasně lepší. Skóre dnešního utkání otevřel po přihrávce Svečnikova střelou z mezikruží Warren Foegele. Do dvoubrankového vedení poslal Canes na konci druhé třetiny šikovnou tečí Lucas Wallmark. Ani né minutu poté dal třetí branku domácích Martin Nečas, který objel branku a bekhendovou střelou překonal ležícího Raantu. V domácí brance zazářil Petr Mrázek který si připsal letošní třetí vychytanou nulu. Do třetí třetiny musel do hostující branky nastoupit Hill, protože ke smůle Kojotů si zranění v dolní části těla obnovil Antti Raanta.

59:28
    Domácí již nikam nespěchají a hrají s pukem ve svém obranném pásmu.

59:00
    Poslední minutka utkání.

58:24
    McGinn se řítil s pukem z pravé strany do brankoviště, mířil mezi betony Hilla, ten si mezírku pohlídal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:04
    Ránu od modré zablokoval Martinook a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

56:36
    Výborná obranná práce Martina Nečase, který nepustil ke střele Ekmana-Larssona.

56:00
    Kojoti začínají útok od vlastní branky.

55:29
    Staal se proti přesile na pravé mantinelu do útočného pásma nedostal.

54:47

54:36
    Nepříjemný zákrok Mrázka proti střele z mezikruží.

54:28
    Vyhození Grabnera na Mrázka.

54:00
    Kojoti se osvobozují.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 15. Foegele (Svečnikov, Gardiner), 39. Wallmark (D. Hamilton, Slavin), 40. Nečas (Dzingel, Haula)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Gardiner, Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk – Svečnikov, J. Staal (C), Foegele – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Nečas – B. McGinn, Wallmark, Martinook (A).
    Arizona Coyotes: Raanta (41. Hill) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Hall, Dvorak, Garland – Keller, Söderberg, Schmaltz – Crouse, Stepan (A), Kessel (A) – Grabner, Richardson, Hinostroza.

Rozhodčí: Dunning, Sutherland – Driscoll, Kovachik

Diváci: 16.476