Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.) | Pardubice – Živanice 4:0 (kon.) | Vlašim – Písek 10:0 (kon.)
Sokolov – Přeštice 2:1 (kon.) | Třinec – Slovensko U19 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 1:7 (kon.)
Teplice – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Trnava – Zlín 1:1 (kon.) | Zabrze – Ostrava 2:1 (kon.)
Šumperk – Olomouc 0:6 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 11.01.2020, 11:00 • Umělá tráva AGC Arena, Teplice • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (12:44:40)

Máme za sebou pro oba týmy první přípravné utkání letošního roku, které dopadlo remízou. Utkání lépe začalo pro hosty, kteří šli do vedení zásluhou Matějky. Ještě do půle ale dokázal snížit Kučera. Tepličtí dokonce obrátili stav utkání, když se prosadil Paradin v 73. minutě, ale hned o dvě minuty později po obrovské chybě domácího brankáře Keranoviče vyrovnal Škoda. Oba týmy tak nový rok 2020 odstartovaly remízou. Teplické další přípravné utkání čeká příští sobotu, kdy přivítají Chrudim. Hosty také další zápas čeká až příští sobotu, kdy zajíždí na hřiště Viktorie Plzeň.

90+1

88
    Kontr hostů končí špatnou přihrávkou.

87
    V ofsajdu se ocitl střídající Emmer.

85
    Do středu hřiště si to z levé strany navedl Richter. Jeho střela prolétla jen těsně kolem břevna domácí branky.

84
    Peterkova hlavička skončila nad brankou Keranoviče.

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Hosté rychle odpovídají. Obrovskou chybu předvedl domácí brankář Keranovič, kterého dobře napadal mladík PATRIK ŠKODA a byl za to náležitě odměnen!
    73. Igor PARADIN - 2:1

73
    Teplice právě vstřelily branku!

Domácí jdou do vedení! Do vápna prošel z pravé strany IGOR PARADIN a střelou na zadní tyč nedal Plachému šanci – 2:1.

72
    Po průniku Peterky jednomu z hostů ve vápně odskakuje balon.

67
    Po centru z levé strany se sám před Plachým ocitl Žitný, hostující brankář ale předvádí výborný zákrok!