Buffalo – Vegas 4:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 7:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Detroit 8:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 7:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton – Nashville 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 6:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 15.01.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 12. kolo

Já se tímto s vámi loučím a těším se u dalších zápasů na počtenou. (20:04:06)

Viděli jsme velmi bojovné utkání se štastnějším koncem pro domácí, kteří konečně překonali smolnou sérii a v dnešním zápase si připisují zásluhou branky Jiřího Zdeňka v prodloužení dva body.

61:02 Jiří ZDENĚK - 1:0

61:02
    Poruba právě vstřelila branku!
    JIŘÍ ZDENĚK si ve vlastním pásmu vzal puk a sólem přes celé hřiště blafákem překonává gólmana hostů. Bez asistence.

60:20
    Jonák zavezl puk do pásma, ale domácí se osvobozují.

60:01

Ani třetí třetina branku nepřinesla a tak po krátkém oddechu bude následovat prodloužení.

60:00

59:57
    Vsetín ještě v posledních chvílích se snažil strhnout vítězství na svou stranu.

58:55
    Kucharczyk tečoval střelu do betonu Dolejše.

58:10
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a hra se teď přelévá ze strany na stranu.

57:41
    Icing Vsetína, vhazuje se po pravici Gáby.

57:00
    Procházka se prokličkoval přes dva hráče, na střelu už ale nevyšlo.

Dnešní utkání sleduje 853 diváků.

56:20
    Další prudká střela Jeřábka.

56:13
    Puk se od mantinelu dostal na modrou k Jeřábkovi a ten střelou našel jen lapačku gólmana.

55:54
    Vhazování před Dolejšem se bude opakovat.

55:38
    Březina se dostal přes obránce až do blízkosti brankoviště, Dolejš má puk pod lapačkou.