Trenčín – Karviná 0:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:1 (kon.) | Olomouc – Prostějov 0:2 (kon.)
Rijeka – Slovácko 1:2 (kon.) | Sparta – Ústí n/O 0:0 (zruš.) | Opava – Hlučín 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
Středa 15.01.2020, 11:15 • UMT Řepčín, Olomouc • Přípravný zápas

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:58:43)

Dnešní zápas je u konce. Prvoligová Sigma Olomouc potvrdila úlohu mírného favorita. Po poločase vedla o jednu branku, pojišťující trefu přidala v polovině druhého dějství zásluhou střídajícího Arroya.

90+1

90
    Utkání se dohrává ve středu hrací plochy a už se asi nic nestane.

89
    Jihlava ještě zkouší alespoň snížit, ale brankář Trefil může být v klidu.

88
    Utkání se spíše dohrává, vhazovat bude Jihlava.

87
    Sigma nyní v poklidu kombinuje v blízkosti půlící čáry.

86
    Po útočném faulu se dostávají k míči jihlavští hráči.
    85. Falta (OLO) selhal ve stoprocentní možnosti

85
    Olomouc se dostala do brejku dva na jednoho, ale Falta po narážečce s Hálou míří ve vyložené pozici vedle levé tyče!

84
    I s tímto útokem si prvoligový celek dokázal poradit. Následuje roh pro Jihlavu.

83
    Do šestnáctky Olomouce letí jeden centr za druhým, nicméně defenzíva nechybuje.

82
    Vysočina stupňuje tlak, jenomže na obranu Sigmy stále nemůže najít recept.

81
    Jihlava opět vyrazila do útoku, ale o míč následně přichází.

80
    Z dobrých třiceti metrů napřáhl Houska a jihlavský strážce ukryl balón v náručí.

79
    Od vlastní branky bude rozehrávat gólman Vysočiny.

78
    Jihlava zkusila zahrozit dlouhým nákopem, ale gólman Trefil si mimo své pokutové území dokázal poradit.

77
    Arroyo se dostal do další akce, ale tentokráte si nepohlídal ofsajdové postavení.

Viktor Sandev

Branky: 10. Hála, 41. González (pen.), 67. Arroyo – 43. Mikuš (pen.)

Karty:   26. Ritter (JIH), 40. Veselý (JIH)

SK Sigma Olomouc: Buchta (64. Trefil) – Látal, Zima, Jemelka, Vepřek – Hála, Greššák (76. Grygar), Houska, Falta, González (76. Spáčil) – Chytil (46. Arroyo)
    Náhradníci: Trefil – Arroyo, Grygar, Spáčil

FC Vysočina Jihlava: Veselý – Vedral, Tlustý, Pojezný – Mikuš, Lacko, Ritter, Javůrek – Matulka, John, Rezek.
    Druhý poločas: Veselý – Svoboda, Šimko, Tijani, Novotný – Chok, Vaculík, Smejkal, Křivánek – Klobása, Koubek

Náhradníci: Lancman, Svoboda, Šimko, Tijani, Novotný, Chok, Vaculík, Smejkal, Křivánek, Klobása, Koubek