Chabarovsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Omsk 1:3 (kon.) | Kunlun – Kazaň 3:1 (kon.)
Barys – Magnitogorsk 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:4 (1:2 po s.n.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 6:1 (kon.)
Petrohrad – Jokerit 4:1 (kon.) | Viťaz – Minsk 5:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 16.01.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:37:57)

Československá stopa v utkání:
    Dmitrij Jaškin (DMS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:41
    Michal Čajkovský (DMS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:07

Je konec. Ve velice napínavém duelu jsme nakonec viděli hned deset branek! Nižnij Novgorod totiž v každé dvacetiminutovce dal po dvou gólech a neprohrál tak ani jednu třetinu. O dvě branky se dokonce postaral Bočarov. Třetí perioda byla velice dramatická, když se hostům podařilo srovnat, ale rozhodující branku vstřelil v 53. minutě Ty Rattie.

59:16 Drew SHORE - 6:4

59:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nyní už je definitivně rozhodnuto! DREW SHORE se dostal ke kotouči ve svém pásmu a následně vypálil přesně do prázdné branky. Nižnij Vongorod tak vede 6:4. Asistence: Anton Šenfeld.

59:06
    Torpedo se nyní dopustilo zakázaného uvolněné a hra se tak přesune před domácí svatyni.

58:56
    Dynamo opět hraje bez brankáře!
    58:34 Neuznaná branka Denise Baranceva.

58:34
    Denis Barancev sice vstřelil puk do prázdné branky, ale gól nakonec neplatí, jelikož tomu předcházel ofsajd!

58:22
    Dynamo to zkouší bez brankáře!

58:22
    Oddechový čas pro hosty.

57:58
    Dají se očekávat velké tlaky ze strany Dynama, což nyní potvrdil Petersson, ale jeho pokus skončil v moci brankáře.

56:52
    Nyní se Nižnij Novgorod dopustil zakázaného uvolnění a následuje tak buly před svatyní Iljina.

55:36
    Nyní se hostující celek nacpal do útočné třetiny, ale nedokázal udržet kotouč.

54:48
    Igor Polygalov mohl srovnat na 5:5, ale jeho střela se otřela o horní tyč!
    52:36 Ty RATTIE - 5:4

52:36
    A znovu jde domácí celek do vedení! TY RATTIE se po přihrávce Šenfelda dostal do zakončení z předbrankového prostoru a Jerjomenko v brance po bekhendovém blafáku poprvé kapituloval. Asistence: Anton Šenfeld.

51:31
    Torpedo opět přikládá pod kotel a momentálně je lepším týmem, ale Alexandr Jerjomenko, jenž vystřídal v bráně svého kolegu zatím nepustil kotouč za svá záda.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 14. Bočarov (Belevič, Orlov), 16. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 26. Aljajev (Rattie, Schroeder), 35. Bočarov (Barancev, D. Iljin), 53. Rattie (Šenfeld), 60. Shore (Šenfeld) – 1. Šipačov (Čajkovský, A. Petersson), 25. Jaškin (Hietanen, Šipačov), 30. Kruglov (Alexejev, J. Zajcev), 46. Igumnov (J. Zajcev, Alexejev)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Shore, Žafjarov, Varnakov (A) – Rattie, Šenfeld, Schroeder – Belevič, Bočarov, D. Iljin (A) – Počivalov, Verjajev, Urakov.
    Dynamo Moskva: Bočarov (35. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Afinogenov, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Kruglov, Muranov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexander Soin – Alexander Žacharenkov, Sergei Šeljanin