K. Vary – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:3 (kon.)
Liberec – Plzeň 7:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 2:0 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Mountfield HK
Pátek 17.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 37. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:14:53)

Nejlepší hráči:
    HC Olomouc Lukáš Nahodil
    Mountfield HK: Marek Mazanec.

Ve třetí třetině přidali Hanáci ve hře 4 na 4 další gól, za který si zářez na pažbě udělá Lukáš Klimek. Tři body tak dnes zůstávají v plecharéně.

59:21
    Nyní už ale Hanáci dostali puk dokonce za útočnou modrou.

59:05
    Švrček chtěl kotouč odpálit po mantinelu pryč, to se mu nepovedlo.

59:00
    Mazanec zůstává na střídačce, Mountfield to zkusí v šesti!

Olomouc právě vstřelila branku!
    A první útok Hanáků dává možná klíčový gól utkání! Ve hře 4 na 4 se prosazuje LUKÁŠ KLIMEK. Asistence: Lukáš Nahodil.

56:18
    Čáp u olomoucké střídačky srazil Olesze, ten si to nenechal líbit a skočil na hradeckého hráče. Oba si teď půjdou sednout na trestnou lavici.

56:15
    Nahodilova rána neprošla k bráně, Klimkova dělovka ano, Mazanec ji vyrazil. Poté hradecký brankář předvedl fotbalový zákrok, kdy kotouč vykopl betonem před sebe.

55:11
    Hosté opět vyhazují kotouč přes všechny čáry.

55:02
    Zakázané uvolnění Hradce.

54:16
    Jaroměřského střela se odrazila od betonů hradeckého gólmana.

52:56
    Klimek sprintoval za kotoučem do útočné třetiny, rychleji byl ale u černé pryže soupeř.