Štafeta mužů, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Francie (kon.) |
New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers | (00:40) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Sestriere | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Wengen | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Sestriere | Vítěz: P. Vlhová (SVK) a F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Nové Město | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Nové Město | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
konec
SP - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Ruhpolding
Vítěz: Francie
Patrik Czepiec
Konečné pořadí v cíli:
1. Francie 1:18:11,2 (0+6)
2. Norsko +1:12,2 (0+10)
3. Rakousko +1:24,3 (0+4)
4. Rusko +1:32,3 (0+5)
5. Německo +2:13,1 (0+12)
6. Bělorusko +2:39,0 (1+9)
7. Slovinsko +2:55,7 (0+8)
8. Ukrajina +3:42,6 (0+6)
9. Švédsko +4:05,9 (1+12)
10. USA +4:09,8 (0+9)
11. Česká republika +4:23,0 (2+11)
12. Itálie +5:18,5 (1+11)
13. Polsko +5:31,3 (0+11)
14. Litva +5:37,6 (0+6)
15. Finsko +5:46,6 (0+5)
16. Švýcarsko +5:56,6 (1+14)
17. Bulharsko +6:12,4 (2+15)
18. Čína +6:22,1 (3+6)
19. Kanada +6:27,6 (1+14ú
...
Belgie, Rumunsko, Estonsko, Korea, Lotyšsko, Slovensko, Kazachstán -1 kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Francie 1:11:43,6 (0+6)
2. Norsko +1:21,0 (0+10)
3. Rakousko +1:45,9 (0+4)
4. Rusko +1:52,3 (0+5)
5. Německo +2:08,0 (0+12)
...
11. ČR +4:28,2 (2+11).
Pořadí po 7. střelbě:
1. Francie 1:04:33,5 (0+4)
2. Norsko +1:18,8 (0+9)
3. Rakousk +1:57,9 (0+4)
4. Rusko +2:00,8 (0+4)
5. Německo +2:10,0 (0+11)
...
12. ČR +4:20,4 (2+9).
Pořadí po třetí předávce:
1. Francie 57:29,1 (0+2)
2. Norsko +1:25,9 (0+9)
3. Rakousko +1:42,1 (0+3)
4. Německo +2:00,5 (0+9)
5. Bělorusko +2:00,9 (0+5)
...
12. ČR +4:11,7 (2+9).
Pořadí po 6. střelbě:
1. Francie 51:38,7 (0+2)
2. Norsko +1:16,3 (0+9)
3. Rakousko +1:27,2 (0+3)
4. Rusko +1:40,2 (0+4)
5. Bělorusko +1:50,1 (0+5)
...
17. ČR +3:55,3 (2+9).
Pořadí po 5. střelbě:
1. Francie 44:50,6 (0+2)
2. Norsko +1:07,9 (0+8)
3. Rakousko +1:16,1 (0+2)
4. Rusko +1:21,3 (0+3)
5. Slovinsko +1:29,4 (0+3)
...
9. ČR +2:17,1 (0+6)
25. Slovensko -1 kolo
Pořadí po 2. předávce:
1. Francie 37:55,3 (0+1)
2. Norsko +1:19,4 (0+8)
3. Rakousko +1:19,8 (0+2)
4. Rusko +1:38,4 (0+3)
5. Slovinsko +1:38,4 (0+2)
...
10. ČR +1:56,9 (0+4)
25. Slovensko +5:55,5 (2+8).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 32:05,6 (0+1)
2. Rakousko +1:01,1 (0+2)
3. Čína +1:10,4 (0+0)
4. Rusko +1:13,1 (0+3)
5. Slovinsko +1:23,2 (0+2)
...
8. ČR +1:34,8 (0+4)
25. Slovensko +5:17,3 (2+8).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Francie 25:29,9 (0+1)
2. Rusko +28,0 (0+2)
3. Čína +29,1 (0+0)
4. Rakousko +29,5 (0+1)
5. Švédsko +34,4 (0+2)
...
9. ČR +52,0 (0+3)
25. Slovensko +3:56,5 (2+5).
Pořadí po 1. předávce:
1. Francie 18:53,5 (0+1)
2. Čína +11,8 (0+0
3. Norsko +21,8 (0+4)
4. Rakousko +23,6 (0+1)
5. Rusko +26,5 (0+2)
...
8. ČR +37,0 (0+3)
26. Slovensko +3:14,2 (2+4)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Francie 12:50,1 (0+1)
2. Čína +10,7 (0+0)
3. Ukrajina +12,6 (0+0)
4. Korea 16,2 (0+1)
5. Slovinsko +19,0 (0+0)
...
13. ČR +33,9 (0+3)
26. Slovensko +2:14,5 (2+4).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Korea 6:19,1 (0+0)
2. Francie +2,0 (0+0)
3. Slovinsko +6,1 (0+0)
4. Bělorusko +6,3 (0+0)
5. Polsko +7,7 (0+0)
...
9. ČR +14,1 (0+1)
26. Slovensko +1:20,7 (2+3).
Startovní listina
1. Norsko (Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard, Tarjei Bø, Vetle Sjastad Christiansen)
2. Francie (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
3. Německo (Roman Rees, Philipp Nawrath, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. Rusko (Jevgenij Garaničev, Matvej Jelisejev, Eduard Latypov, Alexandr Loginov)
5. Slovinsko (Rok Tršan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Miha Dovžan)
6. Bělorusko (Anton Smolski, Sergej Bočarnikov, Nikita Lobastov, Raman Jaljotnau)
7. Česká republika (Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
8. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
9. Itálie (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch)
10. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow)
11. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Artěm Prima, Anton Dudčenko, Dmitro Pidručnij)
12. Švýcarsko (Mario Dolder, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner)
13. Rakousko (Dominik Landertinger, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard)
14. USA (Leif Nordgren, Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown)
15. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Ränkel)
16. Finsko (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Jaakko Olavi Ranta, Tuomas Harjula)
17. Bulharsko (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
18. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Szwajnos)
19. Slovensko (Michal Šíma, Martin Otčenáš, Šimon Bartko, Tomáš Hasilla)
20. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Denis Şerban, Raul Antonio Flore)
21. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
22. Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Süe-č' Li, Ťin-le Tchang)
23. Kazachstán (Anton Pantov, Roman Jeremin, Timur Kuts, Vladislav Vitěnko)
24. Lotyšsko (Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotinš, Andrejs Rastorgujevs)
25. Jižní Korea (Timofej Lapšin, Džujn Čcho, Su-jung Li, Sang-rea Kim)
26. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais)
1. Francie 1:18:11,2 (0+6)
2. Norsko +1:12,2 (0+10)
3. Rakousko +1:24,3 (0+4)
4. Rusko +1:32,3 (0+5)
5. Německo +2:13,1 (0+12)
6. Bělorusko +2:39,0 (1+9)
7. Slovinsko +2:55,7 (0+8)
8. Ukrajina +3:42,6 (0+6)
9. Švédsko +4:05,9 (1+12)
10. USA +4:09,8 (0+9)
11. Česká republika +4:23,0 (2+11)
12. Itálie +5:18,5 (1+11)
13. Polsko +5:31,3 (0+11)
14. Litva +5:37,6 (0+6)
15. Finsko +5:46,6 (0+5)
16. Švýcarsko +5:56,6 (1+14)
17. Bulharsko +6:12,4 (2+15)
18. Čína +6:22,1 (3+6)
19. Kanada +6:27,6 (1+14ú
...
Belgie, Rumunsko, Estonsko, Korea, Lotyšsko, Slovensko, Kazachstán -1 kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Francie 1:11:43,6 (0+6)
2. Norsko +1:21,0 (0+10)
3. Rakousko +1:45,9 (0+4)
4. Rusko +1:52,3 (0+5)
5. Německo +2:08,0 (0+12)
...
11. ČR +4:28,2 (2+11).
Pořadí po 7. střelbě:
1. Francie 1:04:33,5 (0+4)
2. Norsko +1:18,8 (0+9)
3. Rakousk +1:57,9 (0+4)
4. Rusko +2:00,8 (0+4)
5. Německo +2:10,0 (0+11)
...
12. ČR +4:20,4 (2+9).
Pořadí po třetí předávce:
1. Francie 57:29,1 (0+2)
2. Norsko +1:25,9 (0+9)
3. Rakousko +1:42,1 (0+3)
4. Německo +2:00,5 (0+9)
5. Bělorusko +2:00,9 (0+5)
...
12. ČR +4:11,7 (2+9).
Pořadí po 6. střelbě:
1. Francie 51:38,7 (0+2)
2. Norsko +1:16,3 (0+9)
3. Rakousko +1:27,2 (0+3)
4. Rusko +1:40,2 (0+4)
5. Bělorusko +1:50,1 (0+5)
...
17. ČR +3:55,3 (2+9).
Pořadí po 5. střelbě:
1. Francie 44:50,6 (0+2)
2. Norsko +1:07,9 (0+8)
3. Rakousko +1:16,1 (0+2)
4. Rusko +1:21,3 (0+3)
5. Slovinsko +1:29,4 (0+3)
...
9. ČR +2:17,1 (0+6)
25. Slovensko -1 kolo
Pořadí po 2. předávce:
1. Francie 37:55,3 (0+1)
2. Norsko +1:19,4 (0+8)
3. Rakousko +1:19,8 (0+2)
4. Rusko +1:38,4 (0+3)
5. Slovinsko +1:38,4 (0+2)
...
10. ČR +1:56,9 (0+4)
25. Slovensko +5:55,5 (2+8).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 32:05,6 (0+1)
2. Rakousko +1:01,1 (0+2)
3. Čína +1:10,4 (0+0)
4. Rusko +1:13,1 (0+3)
5. Slovinsko +1:23,2 (0+2)
...
8. ČR +1:34,8 (0+4)
25. Slovensko +5:17,3 (2+8).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Francie 25:29,9 (0+1)
2. Rusko +28,0 (0+2)
3. Čína +29,1 (0+0)
4. Rakousko +29,5 (0+1)
5. Švédsko +34,4 (0+2)
...
9. ČR +52,0 (0+3)
25. Slovensko +3:56,5 (2+5).
Pořadí po 1. předávce:
1. Francie 18:53,5 (0+1)
2. Čína +11,8 (0+0
3. Norsko +21,8 (0+4)
4. Rakousko +23,6 (0+1)
5. Rusko +26,5 (0+2)
...
8. ČR +37,0 (0+3)
26. Slovensko +3:14,2 (2+4)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Francie 12:50,1 (0+1)
2. Čína +10,7 (0+0)
3. Ukrajina +12,6 (0+0)
4. Korea 16,2 (0+1)
5. Slovinsko +19,0 (0+0)
...
13. ČR +33,9 (0+3)
26. Slovensko +2:14,5 (2+4).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Korea 6:19,1 (0+0)
2. Francie +2,0 (0+0)
3. Slovinsko +6,1 (0+0)
4. Bělorusko +6,3 (0+0)
5. Polsko +7,7 (0+0)
...
9. ČR +14,1 (0+1)
26. Slovensko +1:20,7 (2+3).
Startovní listina
1. Norsko (Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard, Tarjei Bø, Vetle Sjastad Christiansen)
2. Francie (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)
3. Německo (Roman Rees, Philipp Nawrath, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
4. Rusko (Jevgenij Garaničev, Matvej Jelisejev, Eduard Latypov, Alexandr Loginov)
5. Slovinsko (Rok Tršan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Miha Dovžan)
6. Bělorusko (Anton Smolski, Sergej Bočarnikov, Nikita Lobastov, Raman Jaljotnau)
7. Česká republika (Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
8. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
9. Itálie (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch)
10. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow)
11. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Artěm Prima, Anton Dudčenko, Dmitro Pidručnij)
12. Švýcarsko (Mario Dolder, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner)
13. Rakousko (Dominik Landertinger, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard)
14. USA (Leif Nordgren, Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown)
15. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Ränkel)
16. Finsko (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Jaakko Olavi Ranta, Tuomas Harjula)
17. Bulharsko (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
18. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Szwajnos)
19. Slovensko (Michal Šíma, Martin Otčenáš, Šimon Bartko, Tomáš Hasilla)
20. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Denis Şerban, Raul Antonio Flore)
21. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)
22. Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Süe-č' Li, Ťin-le Tchang)
23. Kazachstán (Anton Pantov, Roman Jeremin, Timur Kuts, Vladislav Vitěnko)
24. Lotyšsko (Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotinš, Andrejs Rastorgujevs)
25. Jižní Korea (Timofej Lapšin, Džujn Čcho, Su-jung Li, Sang-rea Kim)
26. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais)
1. Francie 1:18:11,2 (0+6)
2. Norsko +1:12,2 (0+10)
3. Rakousko +1:24,3 (0+4)
4. Rusko +1:32,3 (0+5)
5. Německo +2:13,1 (0+12)
6. Bělorusko +2:39,0 (1+9)
7. Slovinsko +2:55,7 (0+8)
8. Ukrajina +3:42,6 (0+6)
9. Švédsko +4:05,9 (1+12)
10. USA +4:09,8 (0+9)
11. Česká republika +4:23,0 (2+11)
12. Itálie +5:18,5 (1+11)
13. Polsko +5:31,3 (0+11)
14. Litva +5:37,6 (0+6)
15. Finsko +5:46,6 (0+5)
16. Švýcarsko +5:56,6 (1+14)
17. Bulharsko +6:12,4 (2+15)
18. Čína +6:22,1 (3+6)
19. Kanada +6:27,6 (1+14ú
...
Belgie, Rumunsko, Estonsko, Korea, Lotyšsko, Slovensko, Kazachstán -1 kolo
1. Francie 1:11:43,6 (0+6)
2. Norsko +1:21,0 (0+10)
3. Rakousko +1:45,9 (0+4)
4. Rusko +1:52,3 (0+5)
5. Německo +2:08,0 (0+12)
...
11. ČR +4:28,2 (2+11).