Ebro – Leganés 0:1 (kon.) | Mirandés – Celta Vigo 2:1 (po pr.) | Leonesa – Atlético 2:1 (po pr.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:2 (4:2 po pen.) | Badajoz – Eibar 3:1 (kon.)
CD Mirandés
2:1 (1:0)
Celta de Vigo
Čtvrtek 23.01.2020, 19:00 • Estadio Municipal de Anduva • Španělský pohár • 4. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 5:9. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:12. (21:35:14)

Obrovské překvapení je na světě! Mirandés vyřazuje ve španělském poháru Celtu Vigo. V domácím prostředí se Mirandés raduje z vítězství 2:1.

Mirandés bylo v první polovině zápasu aktivnější a po zásluze se dostalo do vedení. Nařízenou penaltu proměnil bezproblémovým kopem do levého horního rohu Matheus Barrozo. Favorizovaní hosté se v prvním poločase nedostali k jediné vážnější střele na branku.

Po změně stran se hrálo výhradně na domácí branku. Celta Vigo výrazně zvýšila útočnou aktivitu, ale vyrovnávací branka přišla zčistajasna až těsně před koncem, když se trefil parádní střelou Pione Sisto.

Ve druhé části chyboval při rozehrávce Rafinha a po zásluze šel po červené kartě z trávníku. Nařízenou penaltu však Rey neproměnil a Cetla byla stále ve hře. Nakonec ale zápas rozhodl střídající Antonio Sánchez, který se stal hrdinou Mirandés.

120+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhé části prodloužení dvě minuty.

120
    Nápor hostujícího celku je v závěru prodloužení drtivý. Po rohovém kopu hlavičkoval jen do břevna Hernández, následně ještě pálil Suárez, ale to už bylo po odpískaném ofsajdu.

119
    Také Limones se musel předvést ve své brance. Po umístěné hlavičce k tyči se vrhl po balonu a vyrazil mimo branku.

118
    Iago Aspas poslal parádní přihrávku za obranu k Sistovi, který si ale nepohlídal své postavení za posledním obráncem Mirandés.

117
    Hosté se snaží útočit, ale po ztrátě museli fotbalisté Celty Vigo spěchat také do obrany.

116
    Žlutou kartu dostává Sánchez (CD Mirandés).
    115. Antonio SÁNCHEZ - 2:1

115
    Mirandés právě vstřelilo branku!
    Mirandés se pět minut před koncem prodloužení dostává do vedení. Už se zdálo, že na levé straně přehrál celou akci Sánchez, ten poté našel ANTONIA SÁNCHEZE, který propálil z prvního doteku Álvareze.
    114. Neproměněná penalta

114
    Domácí ale příležitost nevyužili. K rozehrávce pokutového kopu se postavil Álvaro Rey, ale ledabyle poslal míč jen do prostoru, kam se vydal i Álvarez.

113
    Žlutou kartu dostává Aspas (Real Club Celta de Vigo).
    112. Červená karta

112
    Penalta pro domácí! Rafinha zariskoval při rozehrávce a byl potrestán. Ve vápně sestřelil Sáncheze a musí po červené kartě z trávníku.

111
    Po faulu těsně za hranicí pokutového území se postavil ke standardní situaci Sisto s Rafinhou. Právě první jmenovaný poté napálil míč jen nad branku.

110
    Pione Sisto pozvedl po svém příchodu útok hostujícího celku. I nyní byl u balonu, ale při snaze odkopnout našel jen soupeře.

109
    Po faulu na Guridiho se mohli domácí osvobodit z vlastní poloviny trávníku. Navíc si Sánchez narazil s Maranhaem, který však neuspěl v souboji s Olazou.