Brentford – Leicester 0:1 (kon.) | West Ham – West Brom 0:1 (kon.) | Burnley – Norwich 1:2 (kon.)
Newcastle – Oxford Utd. 0:0 (kon.) | Southampton – Tottenham 1:1 (kon.) | Millwall – Sheffield Utd. 0:2 (kon.)
Hull City – Chelsea 1:2 (kon.)
Southampton FC
1:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 25.01.2020, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • FA Cup • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:57:51)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:10.

Je konec. Southampton nakonec remizoval s Tottenhamem 1:1 a bude tak následovat odveta na stadionu kohoutů.
    První poločas nám branku nepřinesl, ale pár šancí jsme se dočkali. Ta největší byla asi ve 28. minutě, když skončil míč v síti domácích, ovšem to po odrazu od Sona, který byl v ofsajdu a branka tak neplatila. O pár minut později se do šance dostal Lucas, ale Gunn jej vychytal. Ve 35. minutě mohl rozjásat domácí fanoušky Ings, ovšem radost jim zkazil Tanganga, který odhlavičkoval balón letící do brány.
    Druhá polovina utkání už byla zábavnější. V 53. minutě mohl otevřít gólový účet Ings, ale zamířil těsně vedle. V 58. minutě jsme se konečně dočkali branky, kterou vsítil Son Heung-Min a Spurs šli do vedení. Následná půl hodinka patřila domácím, ale ani šance Ingse v 84. minutě nepřinesla branku. Té se ale nakonec fanoušci na St. Mary¨s Stadium dočkali a to v 87. minutě po razantní střele Boufala.
    Tottenham remizoval na hřišti Southamptonu 1:1.

90+5

90+4
    Bertrand posléze stáhl k zemi soupeře, ale sudí mu nakonec žlutou kartu neukázal.

90+3
    Southampton se vydal na cestu po levé straně, ale ani nyní z toho nic nebylo.

90+2
    Exekuce přímého kopu se ujal Lo Celso, ale jeho přímá střela skončila pouze nad bránou domácích.

90+1
    Bednarek podrazil Sona, který se snažil si zpracovat míč a Tottenham tak má k dispozici standardní situaci.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Son Heung-Min se snažil něco vymyslet na levé straně, ale nakonec jeho zakončení bylo navíc, neboť se ocitl v ofsajdu.

89
    Southampton vstřelená branka nabudila, ale tentokrát se středem hrací plochy nedostal do nějaké šance.

88
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Alli, přichází Dier.
    87. Sofiane BOUFAL - 1:1

87
    Southampton právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jenom dočkali srovnávací branky na 1:1! Ings z levé strany poslal míč pod sebe, kde si sběhl SOFIANE BOUFAL a jeho nekompromisní rána uvnitř vápna letěla do pravé části branky pod horní tyč.

86
    Southampton si vyvíjí tlak, ale další centr z pravé strany skončil pouze v moci Llorise.

85
    Adams se snažil probít do šestnáctky kohoutů, ale byl zastaven pozornou obranou.