Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.)
Havířov – Litomyšl 9:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 1:5 (kon.)
HC Kobra Praha
3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
IHC Králové Písek
Neděle 26.01.2020, 12:15 • Zimní stadion Kobra, Praha • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

59:28
    Kobra právě vstřelila branku!
    Po střele Richarda Muchy se do zakončení z bezprostřední blízkosti písecké branky dostal JAN JANIUREK, který při svém pádu na zem ještě dokázal poslat puk za záda Matyáše Ondríka. Asistence: Richard Mucha.

58:10
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Michal Sup – 2 min., krosček).

57:41
    Písek právě vstřelil branku!
    Po hrubce v branické defenzívě se do samostatného úniku na dostal branku dostal JAN KARBULKA, který povedeným zakončením k levé tyči překonal gólmana Matyáše Ondríka. Bez asistence.

56:50
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Milan Petřík – 2 min., napadení).

53:48
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (David Pelant – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Jakub Cichoň – 2 min., napadení).

49:56
    Jan Karbulka výborným pasem za branickou obranu poslal do samostatného úniku na domácí branku JAROSLAVA KRÝNERA, který parádním zakončením švihem do pravé šibenice zkompletoval hattrick v dnešním zápase. Asistence: Jan Karbulka.

49:00
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jiří Najman – 2 min., hákování).

42:42
    Milan Petřík našel u pravé tyče úplně volného JIŘÍHO REMTU, který z první poslal puk za záda přesouvajícího se Matyáše Ondríka. Asistence: Milan Petřík, Yahor Hrakholski.

40:26
    Milan Petřík (Písek) na modré podrazil jednoho z branických hráčů, za což se podívá na dvě minuty na trestnou lavici.

39:35
    Necelou půlminutu před koncem druhé třetiny tu máme kontaktní gól Kobry! Kapitán branických hokejistů našel MIKULÁŠE ČERNÉHO, který v dobré střelecké pozici uklidil puk po víko písecké branky. Asistence: David Šálek.

37:29
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Milan Petřík – 2 min., podrážení).

37:09
    Michal Sup (Kobra) na polovině hřiště nešikovně nechal hokejku mez nohama unikajícího píseckého hráče, za což ho rozhodčí poslal na dvě minuty na trestnou lavici.

31:36
    Písek dokázal přetavit přesilovou hru ve vstřelenou branku. Nahození Jaroslava Krýnera dokázal za záda branického gólmana šikovnou tečí srazit JAN KARBULKA. Asistence: Jaroslav Krýner.

30:08
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Ondřej Stejskal – 2 min., hákování).

27:37
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Lukáš Kulvejt – 2 min., napadení).

23:04
    Písek během minuty dokázal zvrátit nepříznivý stav utkání a jde do vedení. Tomáš Kocour poslal JAROSLAVA KRÝNERA do samostatného úniku na branickou branku, šikovný jihočeský útočník našel škvíru mezi betony Matyáše Ondríka a podruhé v dnešním zápase se zapsal do zápisu jako střelec branky. Asistence: Tomáš Kocour.

22:09
    A je vyrovnáno! JAROSLAV KRÝNER se přihrávce od Jana Karbulky dostal do zakončení z prostoru mezikruží a ukázkovou střelou švihem vymetl pravou šibenici branické branky. Asistence: Jan Karbulka, Jiří Remta.

21:48
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Michal Sup – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jiří Najman – 2 min., podrážení).

21:27
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (David Šálek – 2 min., hákování).

12:57
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kristián Ženíšek – 2 min., hákování).

08:28
    František Schwartz (Písek) za branickou brankou hákoval jednoho z domácích hokejistů, Pražané si tak zahrají v početní výhodě.

04:17
    Jan Skalík (Kobra) teď za vlastní brankou nedovoleným způsobem bránil jednoho z útočníků, rozhodčí ho za to poslal na dvě minuty na trestnou lavici.

01:29
    Kryštof Kovařík (Písek) poměrně zbytečně ve středu hřiště podrazil jednoho z branických hokejistů, Kobra si teď tak zahraje dvouminutovou přesilovou hru.

00:31
    Tak to je opravdu rychlé! Do zakončení z bezprostřední blízkosti pravé tyče písecké branky se dostal RICHARD MUCHA, který se z nadějné střelecké pozice nemýlil. Asistence: Dejan Ribarovski, Jan Ksandr.

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 1. Mucha (Ribarovski, Ksandr), 40. Černý (Šálek), 60. Janiurek (Mucha) – 23. Krýner (Karbulka, Remta), 24. Krýner (Kocour), 32. Karbulka (Krýner), 43. Remta (Petřík, Hrakholski), 50. Krýner (Karbulka), 58. Karbulka

HC Kobra Praha: Ondrík (Kadlec) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň – Sup, Januirek, Mucha (A), Škutina, Ksandr, Výrut, Ribarovski, Soeldner, Šálek (C), Černý
    IHC Králové Písek: Buchta – Tampier, Kocour, Najman, Kulvejt, Šafář (C), Kurfürst, Remta – Hrakholski, Karbulka, Petřík (A), Andrle, Krýner, Schwartz, Egert (A), Kovařík, Brož

Rozhodčí: Müller – Kovář, Nekvapil