Atlantická divize – Metropolitní divize 9:5 (kon.) | Centrální divize – Pacifická divize 5:10 (kon.) | Pacifická divize – Atlantická divize 5:4 (kon.)
konec
Tým Atlantické divize
9:5 (4:4, 5:1)
Tým Metropolitní divize
Neděle 26.01.2020, 02:15 • Enterprise Center, St. Louis • NHL All-Star Game
Partner:
   
  Druhé semifinále začne lehce po čtvrt na čtyři. (02:59:31)
   
  Finále si zahraje Tým Atlantické divize, který v prvním semifinále zdolal Metropolitní divizi 9:4! Velkou zásluhu na tom má i autor hattricku David Pastrňák. Po vyrovnaném prvním poločase přišel do branky vítězů Andrej Vasilevskij, který svou klec téměř zavřel. Inkasoval už jen jednou a výraznou měrou tak přispěl ke konečnému výsledku.

  Střely na branku – 22:16
   
  Konec zápasu.
  19:29 Anthony DUCLAIR - 9:5
   
  19:29
  Tým Atlantické divize právě vstřelil branku!
  Hattricku se dočkal i ANTHONY DUCLAIR. Také on se trefil do prázdné branky – 9:5. Asistence: Tyler Bertuzzi.
  19:05 David PASTRŇÁK - 8:5
   
  19:05
  Tým Atlantické divize právě vstřelil branku!
  DAVID PASTRŇÁK kompletuje hattrick! Celek Metropolitní divize odvolal brankáře a český útočník se prosadil přes padajícího obránce Letanga. Asistence Victor Hedman a Jack Eichel.
   
  18:48
  Jack Eichel se natlačil před branku z levé strany, Jarry si pohlídal bližší tyčku.
   
  17:51
  Na druhé straně neprostřelil Barzal zatím výtečného Vasilevského. Ten dosud inkasoval pouze jednou.
   
  17:20
  Brady Tkachuk jel sám na Jarryho. Pokusil se posunout puk do jeho protipohybu, ovšem pravý beton brankáře Pittsburghu byl proti!
  16:07 Anthony DUCLAIR - 7:5
   
  16:07
  Tým Atlantické divize právě vstřelil branku!
  A je to o dva góly! Hráčem, který poslal puk za Jarryho, je ANTHONY DUCLAIR. Asistence: Tyler Bertuzzi.
  15:47 Victor HEDMAN - 6:5
   
  15:47
  Tým Atlantické divize právě vstřelil branku!
  Vasilevskij fantasticky vychytal Setha Jonese, který měl před sebou poloodkrytou klec! Z následného protiútoku překvapil Jarryho VICTOR HEDMAN, který celou dobu sledoval najíždějícího spoluhráče Eichela, ale pak vypálil k bližší tyčce. Asistence: Jack Eichel a David Pastrňák.
  14:48 Jonathan HUBERDEAU - 5:5
   
  14:48
  Tým Atlantické divize právě vstřelil branku!
  Atlantická divize srovnání! Brady Tkachuk pohotově dostal puk na před brankou volného JONATHANA HUBERDEAUA a ten zakončením mezi betony ruší čisté konto brankáře Jarryho. Asistence: Brady Tkachuk.
   
  14:22
  Po buly vyrazil dopředu Barzal, jenž ale domácí branku minul. Na druhé straně to zkoušel Marner, který neprostřelil Jarryho.
   
  14:05
  Brankář Vasilevskij rozehrál puk na Bradyho Tkachuka, který mohl jet společně se spoluhráčem ve dvou na gólmana soupeře. Rozhodčí však pískli ofsajd. Následuje reklamní přestávka.
  12:50 Nico HISCHIER - 4:5

  Martin Augustin

  Branky a nahrávky: 1. Pastrňák (Hedman), 1. S. Weber (Bertuzzi, Duclair), 7. Duclair (Bertuzzi, S. Weber), 9. Pastrňák (Hedman, Eichel), 15. Huberdeau (B. Tkachuk), 16. Hedman (Eichel, Pastrňák), 17. Duclair, 20. Pastrňák (Hedman, Eichel), 20. Duclair (Bertuzzi) – 3. Carlson (Barzal, Oshie), 4. Hischier (S. Jones, Konecny), 6. Oshie (Barzal, S. Jones), 7. S. Jones (Konecny, Hischier), 13. Hischier (Konecny, S. Jones)


  Tým Atlantické divize: Andersen (11. Vasilevskij) – Hedman, S. Weber – Bertuzzi, Duclair, Eichel – Huberdeau, Marner, Pastrňák (C) – B. Tkachuk.
  Tým Metropolitní divize: Holtby (11. Jarry) – Carlson, S. Jones, Letang (C), Slavin – Barzal, Hischier, Konecny – Kreider, Oshie.

  Rozhodčí: St. Pierre, St. Laurent – Pancich, Cormier