Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
9:2 (2:1, 5:1, 2:0)
PZ Kladno
Sobota 15.02.2020, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga dorostu - play-down • 15. kolo

Ve třetí třetině již tolik gólů nepadlo, ale i tak si Vsetín dokázal podržet vedoucí pozici a získat do tabulky další tři body. (14:40:16)

59:49
    Trestné střílení nebylo proměněno a do konce třetiny se hrálo ve středním pásmu.

59:45
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Fojtík – trestné střílení, hákování).

58:25

57:26
    Oslabení domácího celku není na hře moc poznat, protože se jim podařilo dostat za modrou čáru a také vyslat několik střel na kladenského gólmana.

56:25
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Turek – 2 min., podrážení).

54:12
    Centrum dění je nyní ve středním pásmu, odkud se ani jednomu z týmů nedaří na delší dobu dostat pryč.

53:27

52:24
    hra se při přesilovce domácích drží před Hykelem, ten však jejich pokusům o vstřelení gólu úspěšně brání.

51:27
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jechumtál – 2 min., hákování).

50:08

49:28
    Kladenští zatlačili domácí celek k jejich bráně, kde je drží po celou dobu své přesilovky.

48:08
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., podrážení).

47:31
    Domácí jsou v útoku.

46:44
    Vsetín právě vstřelil branku!
    ADAM TUREK přesnou střelou za Hykelova záda kompletuje svůj hattrick. Asistence: Matyáš Adámek, Tadeáš Hrnčíř.

45:25

44:24
    I přes oslabení vlastního týmu jsou v útoku hlavně Vsetínští.

43:25
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tobola – 2 min., podrážení).

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 5. Kuchařík (Kočí, Fojtík), 14. Babeliak (Turek), 21. Adámek (Kunst, Babeliak), 22. Dědek (Tobola, Čajanová), 29. Turek (Krajčík, Babeliak), 29. Kuchařík (Babeliak, Kunst), 36. Turek (Hrnčíř), 44. Babeliak (Turek), 47. Turek (Adámek, Hrnčíř) – 16. Vosyka (Redlich, Trojna), 34. Redlich (Kulich)

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík, Kunst – Rybár, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová.
    PZ Kladno: Liemann (29. Hykel) – Melichna, Rubáček, Šmejkal, Deniger, Horn – Rynda, Zukriegel, Cihelka, Hanousek, Jechumtál, Trojna, Redlich, Kulich, Mikeska, Vosyka.

Rozhodčí: Rapák – Rožánek, Bartoň.