Toronto – Carolina 3:6 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:3 (kon.) | NY Rangers – San Jose 3:2 (kon.)
Nashville – Columbus 4:3 (3:2 po s.n.) | Arizona – Tampa 7:3 (kon.) | Vegas – Florida 5:3 (kon.)
Vancouver – Boston 9:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Pittsburgh 5:3 (kon.)
Dallas – Chicago 2:1 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 2:1 (kon.) | NY Islanders – San Jose 4:1 (kon.)
New York Islanders
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
San Jose Sharks
Neděle 23.02.2020, 23:08 • Nassau Coliseum, Uniondale, New York City • NHL

59:27
    V samotném závěru tu ale ještě je přesilovka pro Sharks. Nick Leddy (NYI) stáhl za ruku na zem unikajícího Sörensena a závěr zápasu tak bude sledovat z trestné.

52:02
    Timo Meier (SJS) si pomohl při zpracování kotouče vysokou holí, problém však nastal v tom, že holí navíc trefil do obličeje i obránce Islanders stojícího za ním. Tím pádem to jsou dvě minuty a pomýšlení na drama se hostům oddaluje.

49:28
    Obrana Žraloků vůbec nestíhala, Mario Ferraro (SJS) ale křivdu cítí poměrně oprávněně. Leeho se prakticky hokejkou nedotkl, respektive ne v rámci hákování. Rozhodčí to leč viděl jinak a posílá obránce Sharks na dvě minuty ven.

14:55
    Po komerční pauze se rozehraje první přesilovka dnešního zápasu. Stefan Noesen (SJS) podrazil v rohu kluziště Baileyho a míří na trestnou lavici.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 7. Lee (Barzal, Eberle), 22. Lee (Barzal, D. Toews), 38. D. Toews (B. Nelson), 58. Jo. Bailey (Lee, B. Nelson) – 11. Gambrell (R. Šimek, Meier)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – A. Greene, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk (A) – Lee (C), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Komarov – Bellows, Jo. Bailey (A), Dal Colle – M. Martin, Koivula, Kühnhackl.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed, R. Šimek, Burns (A) – Meier, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Goodrow, Marleau – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, Gambrell.

Rozhodčí: MacDougall (CAN), Pollock (CAN) – Galloway (CAN), Murphy (USA)

Diváci: 13 917