Chabarovsk – Nižněkamsk 0:8 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Jokerit – Petrohrad 1:6 (kon.)
Kazaň – Minsk 5:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Spartak Moskva 2:1 (3:2 po s.n.) | Omsk – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Avangard Omsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 23.02.2020, 15:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • KHL

Statistiky zápasu

Střely na bránu 34:31, vhazování 28:18, hity 10:10, čas v útoku 12:55 – 10:47, vyloučení 3:4, bez využití.

Česká stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0+1, 2 střely, 4 trestné minuty, čas na ledě 20:57 (17:51:45)

Na góly chudé utkání rozhodla střela Jakuba Nakládala, kterou uprostřed zápasu tečoval výstrojí do sítě Jegor Averin. Na obou stranách zářili brankáři a žádný další kotouč v síti jsme s výjimkou toho, který už v 5. minutě odvolal hostům videorozhodčí, neviděli.
    Lokomotiv tak podruhé v řadě udržel v Balašiše, kde letos hraje Omsk svá domácí utkání, čisté konto.

59:31
    Domácí vyhráli buly a gólman spěchá znovu na střídačku.

59:26
    Bobkov se musí vrátit do brány, vhazuje se v obranném pásmu Avangardu.

59:26
    Oddechový čas pro domácí.

59:26
    Markov vyhazuje přes celé hřiště těsně vedle prázdné brány Omsku. Arťom Iljenko kotouč dojel, takže se nejedná o zakázané uvolnění.

59:05
    Vojnov pálí od modré do zadního mantinelu.

58:27
    Domácí hokejisté už musejí riskovat a Bobkov míří na střídačku, přestože je kotouč na polovině Omsku.

58:17
    Kirill Semjonov se vrátil s Da Costou a sebral mu kotouč při nápřahu ke střele.

57:44
    Kudrjavcev objel domácí bránu, jeho bekhend před ni neprošel.

56:27
    Dalekonosný projektil Vjačeslava Vojnova mířil pod víko, Ilja Konovalov vyrážečkou posouvá do rohu.

55:19
    Další závar na brankovišti hostů řeší vleže odpálením kotouče do rohu Maxim Osipov.

54:26
    Dnešní utkání sleduje v Balašiše 5486 diváků.

54:21
    Nastává poslední reklamní přestávka, vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.

53:35
    Vladimir Tkačov se šikovným prostrčením mezi nohama Pavla Dědunova protáhl z pravého křídla před bránu, blafák zblízka však vystihl Bobkov vytrčeným betonem.

51:51
    Útoky se přelévají ze strany na stranu v rychlém tempu. Kajumov vystihl přihrávku ve středním pásmu, vyměnil si kotouč s Děnisenkem a zblízka po ledě neprostřelil Bobkova mezi betony.

51:29
    Hosté nedotáhli přečíslení 3 na 2, naopak z rychlého protiútoku netrefil bližší tyčku Beck.