Novosibirsk – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (po pr.)
Spartak Moskva – Dynamo Moskva 5:4 (po pr.)
Spartak Moskva
5:4 (2:3, 1:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:2
Dynamo Moskva
Pátek 06.03.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Play-off KHL • Osmifinále

To je z mé strany vše, přeji krásný zbytek dne! (21:06:08)

Hity 16:15

Skončilo velmi dramatické utkání mezi Spartakem Moskva a Dynamem Moskva. Hosté se v utkání ujali už tříbrankového vedení, ale to se jim udržet nepovedlo. V 58. minutě skóre zápasu vyrovnal Patrik Hersley, a tak šel zápas do prodloužení. V něm se v 76. minutě zápasu prosadil Michail Kotljarevskij, který se stal nečekaným hrdinou tohoto zápasu. Spartak tak snížil vedení Dynama v sérii na 1:2.

75:27 Michail KOTLJAREVSKIJ - 5:4

75:27
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec rozhodují tento zápas! Na konci pohledné akce byl sváteční střelec MICHAIL KOTLJAREVSKIJ, který obdržel pas od Michail Juňkova. První jmenovaný na nic nečekal a ihned vypálil k bližší tyči, ke které se Ivan Bočarov nedokázal přesunout včas. Asistence: Michail Juňkov a Maxim Cyplakov.

74:02
    Dmitrij Jaškin se po přihrávce Vadima Šipačova dostal k zakončení, ale bránu domácího celku minul.

73:11
    Z pravé strany vyslal nebezpečnou střelu Ilja Zubov, ale Ivan Bočarov vytáhl další ze svých povedených zákroků.

72:24
    Domácí jdou nadále při chuti. Hokejisté Dynama se v posledních okamžicích pouze brání.

71:40
    Hokejisté Spartaku měli na holi rozhodnutí! Skvělou akci domácích zakončoval z mezikruží Anatolij Nikoncev, ale Ivan Bočarov vytáhl vynikající zákrok!

70:25
    Akce první útočné formace hostů nevyšla, a tak se hra otáčí na opačnou stranu kluziště.

69:20
    Vladimir Brjukvin vystřelil nebezpečně zpoza obránce, ale Nikita Bespalov vytáhl skvělý zákrok lapačkou!

68:30
    Útočná snaha domácího celku vyšla vniveč. Dynamo se však zatím nemůže dostat do svého útočného pásma.

67:40
    Přechod přes útočnou modrou čáru hostům nevyšel, a tak je odpískán ofsajd.

67:13

66:55
    Po přihrávce Michala Čajkovského měl obrovskou šanci Dmitrij Jaškin, ale jeho teč mezi tři tyče nemířila!

66:23
    Domácí hokejisté vyvážejí kotouč až za svatyni Ivana Bočarova.

65:40
    Po přihrávce Michala Čajkovského zkusil vystřelit Vadim Šipačov, ale jeho pokus byl příliš dlouho avizován, a tak s touto střelou neměl Nikita Bespalov větší problémy.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 7. Zubov (Nikišin, Karsums), 20. Fjodorov (I. Višněvskij), 34. Chochlačov (Cyplakov), 58. Hersley (Kutějkin, Chochlačov), 76. Kotljarevskij (Juňkov, Cyplakov) – 1. Polygalov (Tarasov), 4. Ljamin (Tarasov, Šipačov), 5. Muranov (V. Kuljomin, Jefremov), 35. Čajkovský (Šipačov, Jaškin)

Spartak Moskva: J. Hudáček (4. Bespalov) – Hersley, I. Višněvskij, Rylov (A), D. Višněvskij, Trišin, Kutějkin, D. Musin, Nikišin – Nikoncev (C), R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Zubov (A), Daugavinš – A. Galimov, Malychin, Chochlačov – Cyplakov, Juňkov, Kotljarevskij.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Ljamin, J. Zajcev, Grigorjev, Ogurcov, Pribylskij – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Muranov, Jefremov, V. Kuljomin (A).

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Zacharenkov, Nikolajev

Diváci: 10 737