Havlíčkův Brod – Kopřivnice 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Příbram – David Servis 5:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Trutnov 3:0 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Řisuty 6:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (1:0, 1:2, 3:1) Stav série: 1:0
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 07.03.2020, 17:00 • ZS Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo

Je tu konec prvního zápasu série předkola play off. Bruslaři se na začátku třetí třetiny dostali zpět do vedení, Kopřivnice ale vzápětí znovu vyrovnala. Havlíčkovu Brodu se ale povedl závěr utkání a zaslouženě vede sérii 1:0. (19:14:51)

59:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři ještě v poslední sekundě dávají pátý gól! Miroslav Třetina vyhodil přes celé hřiště na zakázané uvolnění. Puk ale fantasticky dojel PATRIK PŘIDAL, jenž těsně před sirénou dostal puk do brány. Asistence: Miroslav Třetina a David Vala

59:36
    Bruslaři vyhazují a již jsou v pěti!

58:59
    Ladislav Pospíchal vyhodil kotouč o mantinel a jen o pár centimetrů netrefil prázdnou bránu!

58:11
    Domácí znovu vyhazují.

57:53
    Bruslařům se podařilo dostat puk do středního pásma.

57:40
    Hosté hrají s šesti hráči v poli!

57:36
    Oddechový čas pro hosty.

57:36
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Plachý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:25
    Teď už se icing píská. Na svědomí ho však mají hosté.

57:09
    Kopřivnice se vytvořila tlak. Bruslaři vyhazují kotouč. Zakázané uvolnění to však nebude.

56:58
    Od pravého mantinelu vyslal svižnou střelu Robin Gebauer. Holík jí schoval v lapačce.

56:28
    Dominik Suchý zkusil překvapit Martina Holíka, když obkroužil bránu a zakončil k bližší tyči. Havlíčkobrodský brankář se však zaskočit nenechal.

56:19
    Marek Bail si na modré čáře obhodil dva Bruslaře. Jeho střela však mířila přesně doprostřed brány.

55:44
    Z vrcholku pravého kruhu vystřelil Patrik Gola mimo.

55:20
    Velice pěknou ránu vyslal z levého kruhu Tomáš Plachý. Hromada projektil mířící do levého horního rohu vyrazil.

54:36
    Vojtěch Holenda zachytil kopřivnickou nahrávku a zavezl kotouč do útočného pásma. Bruslaři však nakonec nevystřelili.

53:54
    Nyní musel bránit své brankoviště Petr Hromada. Se svými proporcemi však s tímto úkolem nemá problém.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 13. Kuchta (Plachý, Kulhánek), 24. Kuchta (Cachnín, Mikeš), 46. Vala (Kulhánek, Cachnín), 51. Kuchta (Kliment, Mikeš), 60. Přidal (Třetina, Vala) – 27. Gebauer (Stříž), 36. Štěpánek (Krzak, J. Mach), 48. Suchý (Imrich)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Vala (A), Kulhánek, Pejchal, Kliment, Benák, Krejčí – Plachý, Třetina (C), Přidal – Mikeš, Cachnín, Kuchta – Kadlec, Ludvík, Holenda
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Bail, T. Fojtík, Imrich, Krzak, Stříž, Štěpánek – Hrubý, F. Fojtík, Marek, Gola, Gebauer, M. Mach, Suchý (A), Daron, Sluštík, J. Mach (C)

Rozhodčí: Nikola Marek – Robin Horký, Jiří Roupec