Hamburg – Wiesbaden 3:2 (kon.) | Heidenheim – Aue 3:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Stuttgart 0:2 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
3:0 (0:0)
FC Erzgebirge Aue
Neděle 31.05.2020, 13:302. německá Bundesliga • 29. kolo

Toto je tedy ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (15:25:43)

Dnešní utkání je tedy u konce. Domácí tým vyhrál 3:0, když se trefil David Otto, Daniel Kerschbaumer a Stefan Schimmer. Mohlo to být vítězství ještě výraznější, ale Marc Schnatterer neproměnil ve 24. minutě nařízený pokutový kop. Domácí byli jasně lepším týmem, jak lze ostatně vyčíst ze statistik. Heidenheim tak udržel krok s Hamburgem, který také vyhrál. Domácím tedy patří čtvrté místo se ztrátou pouhého bodu. Aue je nyní na osmém místě tabulky. Heidenheim si příště zahraje 7.6. na hřišti Hannoveru. Aue změří síly ve stejný den doma s Karlsruher.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:12.

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Philipp Riese (FC Erzgebirge Aue).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Teď je u míče domácí tým, kterému bude to tomto kole nejspíš patřit čtvrté místo tabulky, protože HSV vede v souběžně hraném utkání.

89
    Do konce základních devadesáti minut zbývá už jen minuta a půl. U míče jsou hosté.
    87. Stefan SCHIMMER - 3:0

87
    Heidenheim právě vstřelil branku!
    Nyní je rozhodnuto definitivně. Na polovině hřiště získal míč Niklas Dorsch a nádhernou průnikovkou poslal do úniku STEFANA SCHIMMERA, ten běžel půl hřiště sám na brankáře a ve vápně pak chladnokrevně pravačkou zakončil. Asistence: Niklas Dorsch.

86
    Hosté si nahrávají na polovině hřiště a jsou již zřejmě smířeni s výsledkem dnešního duelu.

85
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Florian Krüger, přichází Njegoš Kupusović.

84
    Arne Feick centroval od rohového praporku do vápna. Míč však nijak extra nezvedl a hostující borec na přední tyčce ho odkopl.

84
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází David Otto, přichází Stefan Schimmer.

83
    Roh pro domácí tým.

82
    Na trávníků se svíjí domácí Niklas Dorsch, do něhož zajel soupeř a přišlápl mu nohu.

81
    Domácí David Otto se dostal někde na penaltě k zakončení. Jeho pokus ze slibné pozice zablokoval jeden z bránících borců.

80
    Za vápnem napřáhl hostující Philipp Riese a z voleje poslal míč nad domácí branku.

79
    Hosté se snažili dostat hru doleva na Dennise Kempeho, dobrý obranný zákrok ale předvedl Norman Theuerkauf a míč odhlavičkoval do autu.