St. Pauli – Aue 2:1 (kon.) | Darmstadt – Hannover 3:2 (kon.) | Karlsruher SC – Stuttgart 2:1 (kon.)
FC Sankt Pauli
2:1 (2:0)
FC Erzgebirge Aue
Neděle 14.06.2020, 13:30 • Millerntor Stadium, Hamburk • 2. německá Bundesliga • 31. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (15:26:04)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:14. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 20:17.

Je konec! Sankt Pauli nakonec zvládlo důležité utkání a poráží Aue 2:1. Aue sice vstoupilo do zápasu aktivně, ale šance si v úvodních minutách nevytvořilo. Naopak domácí celek udeřil z první možnost, když se ve 22. minutě trefil Dimitris Diamantakos! Tři minuty před přestávkou navíc přidal po chybě hostující obrany druhou branku Henk Veerman! V nastavení byl ještě v pokutovém území faulován Dimitris Diamantakos, jenže stejný hráč nařízenou penaltu neproměnil. Po změně stran pokračovali domácí v aktivitě, jenže hostující obrana zlepšila svůj výkon. Čtvrt hodiny před koncem zápasu navíc vykřesal hostům naději Sören Gonther. Na další zakončení už se Aue nezmohlo.

90+4

90+2
    Jan Hochscheidt se v nastavení hnal do pokutového území za stříleným centrem z levé strany, jenže k zakončení mu scházely snad dva kroky.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Luca-Milan Zander si pokryl míč v blízkosti rohového praporku a nasbíral pro domácí celek cenné vteřinky k dobru. Sankt Pauli bude navíc vhazovat.

89
    Aue už moc času na vyrovnání nezbývá. Hostující celek už vrhá prakticky všechny síly do útoku, ale obrana domácího celku působí pevným dojmem.

88
    Střídající Knoll skvěle napadal rozehrávku Aue a málem se dostal do zakončení. Na hranici velkého vápna však zapomněl balón za sebou.

87
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Dennis Kempe, přichází Nicolas Sessa.

86
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Henk Veerman, přichází Marvin Knoll.

85
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází John-Patrick Strauss, přichází Louis Samson.

84
    Sankt Pauli se usadilo na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestičku do pokutového území. Naopak zadáci v bílém mají plné nohy práce.

83
    Daniel Buballa se při zpracování parádně otočil kolem obránce, prohnal se do pokutového území, ale zakončením levačkou z ostrého úhlu vůbec netrefil branku.

82
    Finn Ole Becker se skvěle vrátil do vlastní šestnáctky a parádně načasovaným skluzem srazil do bezpečí prudký přízemní centr z pravé strany.

81
    John-Patrick Strauss zastavil ostrým skluzem akci domácích a dostává žlutou kartu.

80
    Henk Veerman si naběhl na přihrávku na střed hrací plochy, ale ihned se u něj vyrojili dva obránci v bílém, kteří jej bez problémů odstavili od balónu.

79
    Martin Männel se musel zapojit do rozehrávky. Clemens Fandrich mu v tísni poslal malou domů a hostující brankář raději odkopl míč daleko od branky.

78
    Daniel Buballa ustál souboj s dotírajícím soupeřem a navíc se nechal faulovat. Sudí měl ostrý střet přímo před očima a rozhodl se odpískat přímý kop pro Sankt Pauli.