Getafe – Espanyol 0:0 (kon.) | Villarreal – Mallorca 1:0 (kon.) | Barcelona – Leganés 2:0 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Úterý 16.06.2020, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 29. kolo

Hosté nakonec dokázali vydolovat proti pátému celku tabulky bod za remízu, přičemž od 16. minuty hráli bez vyloučeného Espinosy! Druhý poločas nám přinesl o něco lepší fotbal. Getafe mělo více ze hry, ale své ojedinělé šance nedokázalo zužitkovat. Kdežto Espanyol se dobře bránil a dokonce se dostával do slibných útoků, ale ani jim nebylo přáno dnes rozvlnit síť.
    Pokud ve večerním utkání porazí Barcelona předposlední Leganes, tak se Espanyol díky dnešnímu bodu, dostane na předposlední místo namísto Leganesu. (21:32:15)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:9.

90+6

90+5
    Dlouhý míč, který má ve své rukavici brankář hostí a vypadá to, že tohle bude vše z dnešního duelu.

90+4
    Následující minutu se hosté dobře brání a nejspíše ubrání důležitý bod, který jim může v konečném zúčtování pomoci v boji o udržení se v nejvyšší soutěži.

90+2
    ...a ta přichází, pěknou hlavičku Ángela vyrazil brankář, následovala dorážka a míč propadl a končí těsně před brankovou čarou, kde jej vykopává obránce Espanyolu.

90+2
    Hráči Getafe kombinují s míčem a snaží se dostat k šanci...

90+1
    Druhý poločas je nastaven o pět minut, což je relativně ještě dostatek času.

90+1
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Oscar Melendo.

90
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Jason.

88
    Zápas se blíží ke konci a nejspíše to vypadá, že se v dnešním utkání branky nedočkáme.

87
    Etebo prodloužil míč hlavičkou na Matu, který však nebyl ve fotbalové pozici a jeho zakončení nemělo brankové parametry.

86
    Diego López dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

86
    A horké chvilky pro obranu Espanyolu, Kenedy si zpracovával míč a dostával se do šance. Nakonec rozhodčí viděl ve vápně faul a zastavuje hru.

85
    Etebo pronikl až do vápna a prostrčil na Ángela, který se ještě v sedě pokoušel dorazit míč do branky!

84
    Ze hřiště odchází Embarba, který byl mužem, který mohl vsítit branku. Na jeho místo nastupuje Pedrosa.