Eibar – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Valladolid – Celta Vigo 0:0 (kon.) | Osasuna – Atlético 0:5 (kon.)
Real Valladolid
0:0 (0:0)
Celta de Vigo
Středa 17.06.2020, 19:30 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga • 29. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:28:41)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:15.

Je dobojováno a zápas končí bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase měla o něco více ze hry Celta, která si vytvořila pár slibných šancí. V 71. minutě navíc měla k dispozici i pokutový kop, jenže Aspase výborným zákrokem vychytal Masip. Závěr utkání už nabídl spíše opatrnou hru, a oba celky si tak nakonec připíšou do tabulku jeden bod.

90+4

90+3
    Střídající Méndez to zkusil ze střední vzdáleností, avšak bránu Masipa o pořádný kus překopl.

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Kevin Vázquez, přichází Brais Méndez.

90+1
    Žlutou kartu dostává Waldo Rubio (Real Valladolid).

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90
    Spolupráce těchto dvou byla k vidění i o chvilku později, avšak i tentokráte se Suárez dopustil nepřesnosti.

89
    Aspas si chtěl narazit se Suárezem, jenže zpětný pas španělského záložníka byl příliš prudký a doputoval až do zámezí.

88
    Další nabídka mířila pro změnu na Rafinhu, avšak ani on se přes domácí stopery k zakončení nedostal.

87
    Olazův centr letěl na Aspase, nicméně před ním odhlavičkoval míč do bezpečí Karim.

86
    Po několika minutách se dopředu vydali domácí, ale jejich akce se s úspěchem nepotkala.

85
    Nyní se o to chtěl pokusit Aspas, kterého však před šestnáctkou čistým způsobem obral o balon Martínez.

84
    Do konce zápasu už moc času nezbývá a stav je stále nerozhodný. Dočkáme se rozhodnutí v závěrečných minutách?

83
    Yokuşlu sice obral o balon nejistého Hervíase, ovšem dle názoru hlavního arbitra si pomohl nedovoleným způsobem.

82
    Denis Suárez sestřelil Martíneze a může být rád, že za svůj zákrok neobdržel žlutou kartu.

81
    Olaza to teď zkusil sám po křídle, jenže k centru ho nepustil důrazný Moyano.

80
    Celta se snaží prokombinovat k pokutovému území, avšak defenziva domácích zatím pracuje velmi dobře.