Levante – Real Betis 4:2 (kon.) | Villarreal – Valencia 2:0 (kon.) | Granada – Eibar 1:2 (kon.)
Espanyol – Real Madrid 0:1 (kon.)
Villarreal CF
2:0 (2:0)
Valencia CF
Neděle 28.06.2020, 17:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 32. kolo

Druhý poločas nám naopak aktraktivní fotbal nepřinesl. Zpočátku se Valencie snažila útočit, ale jejich aktivita brzy opadla. Villarreal se postupem času více stáhl na svou polovinu a zkrátka poctivě ubránil svůj náskok z prvního poločasu. Svého soka příliš do nebezpečných útoků nepouštěl a zajímavostí je, že jejich soupeř nedokázal ani jednou vystřelit mezi tři tyče. Všechny střelecké pokusy Valencie končily mimo branku Asenja. Valencie tedy navázala na špatný výkon z minulého zápasu, kdy prohrála s Eibarem. Zatímco domácí si připisují důležité body o boje evropských pohárů. (19:01:36)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 9:16.

90+5

90+5
    Carlos Bacca se ještě v poslední minutě nastavení prodral do šance, obešel dva obránce a následně vystřelil mimo branku.

90+4
    Míč se pohybuje na polovině hostů a nyní již můžeme konstatovat, že domácí dnes zvítězí a připíší si důležité body do tabulky.

90+3
    Javier Ontiveros se postavil k míči, ale jeho centr nebyl vůbec dobře zahraný a míč končí mimo branku Valencie.

90+2
    Ruka v podání Geoffreye Kondogbie a ještě uvidíme standardní situaci domácích.

90+1
    Villarreal stále kontroluje hru a jejich soupeř ještě doposud nedokázal vystřelit na branku.

90
    Hlavní sudí nastavuje ještě pět minut, nicméně o osudu dnešního zápasu je již rozhodnuto.

89
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Carlos Bacca.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Javier Ontiveros.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Manu Morlanes.

87
    ...roh hosté zahrávala na přední tyč a po sérii několika hlaviček se míč dostává mimo pokutové území.

86
    Po levé straně útok hostů, Costa dostal míč před branku a Sergio Asenjo musel předvést zákrok proti nepříjemné střele, roh pro Valencii...

85
    Kévin Gameiro se dostával do šance, avšak nakonec je zvednut praporek pomezního rozhodčí, který signalizuje ofsajd.

83
    Centru se ujal Cazorla, jeho centr však nyní nenadělal nic závažného před brankou Valencie.

82
    Po střetu zůstává na trávníku Zambo a uvidíme standardní situaci domácích.

81
    Valencii se nedaří nyní dostat ze své vlastní poloviny a čelí napadání svého soka.

80
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Moisés Gómez.

79
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Lee Kang-in.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Kévin Gameiro.

77
    Následuje občerstvovací přestávka a uvidíme, jestli se po ní ještě hosté nadechnou k nějakému náporu.