Dunajská Streda – Žilina 2:0 (kon.) | Trnava – Ružomberok 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 4:0 (kon.)
Nitra – Pohronie 0:2 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Trenčín – Sereď 3:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
MFK Ružomberok
Sobota 04.07.2020, 18:00 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • Niké liga • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:57:04)

Trnava se díky dnešním výsledkům posunula z šestého na čtvrté místo. Ružomberok generálku na finále poháru naopak nezvládl a klesl na pátou pozici.

Přímý souboj o čtvrté místo končí triumfem Spartaku, pro který je to vůbec první úspěch po čtyřzápasové sérii bez vítězství. Zejména v první půli tahala Trnava za delší konec provazu. Vítězný gól vstřelila v pětadvacáté minutě, když se ujala podařená střela z dálky od Tzandarise. Po změně stran šel výkon Ružomberoku nahoru. Blízko vyrovnání byl po chybě Takáče Regáli, který však v největší hostující šanci přestřelil. Uklidnění pro Trnavu přišlo až v závěru, kdy na konečných 2:0 upravil skóre Tešija.

90+2

90+2
    Dobrá práce od Izuchukwua a Moenzy, kteří krátce po sobě vystihli hostující přihrávky. Dominik Takáč už o čisté konto nepřijde.

90+1
    Brenkus neustál jeden ze soubojů těsně před šestnáctkou. Hvizd označující faul se nekonal, a tak byl k vidění rychlý protiútok. Yao startoval Bamideleho, u kterého včas zasáhl Macík.

90
    Nad rámec druhé půle jsou přidány jen dvě minuty. Šance Ružomberoku na vyrovnání se de facto rovnají nule.

89
    Yao zaúřadoval v defenzivě, když jednoznačně přehlavičkoval svého protivníka. Protiútok se nekonal kvůli zpackanému nákopu.

88
    Čurma zvládl roli posledního obránce, když mu na záda dýchal Bamidele.

86
    Trnava právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru utkání stvrzují tříbodový zisk! Hrdinou okamžiku se stal MARKO TEŠIJA, který dostal dobrý míč za obranu. Po přehozu na levou nohu trefil jen Mrvu, nicméně z bezprostřední dorážky už nezaváhal.

86
    Rohové kopy dnes hostům vůbec nejdou. Brenkus na tom nic nezměnil, jeho kolega nemohl v hlubokém předklonu smysluplně hlavičkovat.

85
    Regáli byl chvíli volný při postupu na křídle. Šance z toho nebyla, Izuchukwu finální centr odrazil na rohový kop.

84
    Kochanova přihrávka za obranu neprošla, takže se Ďungelův náběh ukázal být jako zbytečný.

83
    Centr z rohového kopu zrealizoval Yao, načež jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval mimo tři tyče. Macík rychle rozehrává.

82
    Bamidele si všiml, že se Macík nachází mimo ideální gólmanské postavení. Střela z pravé strany však byla sražená a Spartak z toho všeho vytěžil alespoň roh.