Real Betis – Osasuna 3:0 (kon.) | Getafe – Villarreal 1:3 (kon.) | Barcelona – Espanyol 1:0 (kon.)
Getafe CF
1:3 (0:0)
Villarreal CF
Středa 08.07.2020, 20:30 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 35. kolo

Od mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:29:41)

Fauly: 19:10

Zápas je u konce, Villarreal dokázal v očekávaném duelu dvou týmů z horní části tabulky vyhrát na hřišti Getafe 3:1. První poločas žádnou velkou fotbalovou krásu nenabídl, ani šancí k vidění mnoho nebylo, spíše fauly a ztráty míče. Ve druhém poločase už to bylo lepší a zápas hlavně rozhýbal první gól, když v 63. minutě proměnil penaltu Santi Cazorla. V 80. minutě se domácí radovali z vyrovnání, hlavou se z rohového kopu trefil Hugo Duro. Jenže radost jim vydržela jen pět minut, protože pak se podruhé z penalty trefil Santi Cazorla a Villarreal znovu vedl. Na konečných 3:1 pak ve třetí minutě nastavení pečetil z brejku Rubén Peña.

90+7

90+6
    Villarreal bude po tomhle utkání velmi spokojený, protože tímto vítězstvím se zase o něco více přiblížili k jistotě evropských pohárů pro příští sezonu.

90+5
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Fernando Niño.

90+3
    Villarreal právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto! Villarreal se poprvé prosazuje i jinak než z penalty a dostává se v nastaveném čase do vedení 3:1. Hostům vyšel brejk, když Gerard Moreno z levé strany narýsoval přesný centr pro RUBÉNA PEÑU, kterému už jen stačilo nasměrovat míč do sítě. Asistence: Gerard Moreno.

90+2
    Do brejku vyrazil Gerard Moreno, ale v situaci jeden na jednoho neuspěl proti Oliverovi.

90+2
    Getafe už vrhá všechny síly do útoku a snaží se ještě vybojovat vyrovnání.

90+1
    Nastavuje se šest minut.

90
    Žlutou kartu dostává Gerard Moreno za faul na Nyoma a příští zápas bude muset vynechat.

89
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Manu Trigueros.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javier Ontiveros, přichází Mario Gaspar.

88
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Amath Ndiaye.

88
    Útočného faulu se dopustil Ángel Rodríguez a hrát tak budou moci znovu hosté.

87
    Za další protesty vidí žlutou kartu také Francisco Portillo.

86
    Hosté jdou podruhé v zápase do vedení a znovu je to díky pokutovému kopu. I druhou penaltu bezpečně proměnil SANTI CAZORLA, tentokrát střílel k levé tyči a Soria si znovu vybral opačný kout branky.

86
    Mauro Arambarri dostává za protesty žlutou kartu.

85
    A znovu se exekuce pokutového kopu ujme Santi Cazorla.

85
    Je to potvrzené, Villarreal bude kopat druhou penaltu v tomto zápase!

Petr Sumbal

Branky: 80. Duro (Portillo) – 66. Cazorla (pen.), 86. Cazorla (pen.), 90+3. Peña (G. Moreno)

Karty:   68. Ángel Rodríguez (GET), 86. Arambarri (GET), 87. Portillo (GET) – 90. G. Moreno (VLR)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:10.
    Getafe CF: Soria – Nyom, Dakonam (C), Etxeita, Olivera – Jason (69. Portillo), Arambarri, Timor (69. Duro), Cucurella (88. Ndiaye) – Nemanja Maksimović, Jaime Mata (57. Ángel Rodríguez).
    Náhradníci: Chichizola, Lavin – Duro, Fajr, Chema, Ndiaye, Portillo, Poulolo, Ángel Rodríguez, Damián Suárez.

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, A. Moreno – Cazorla (C) (89. Trigueros), Anguissa, Iborra, Ontiveros (89. M. Gaspar) – Chukwueze (52. Moisés Gómez), G. Moreno (90+5. Niño).
    Náhradníci: Andrés Fernández – Baena, Moisés Gómez, Chakla, Lozano, Martín, Morlanes, Niño, M. Gaspar, Quintilla, B. Soriano, Trigueros.

Rozhodčí: Fernández – Sevilla, Ayuso