Parma – Neapol 2:1 (kon.) | Inter – Fiorentina 0:0 (kon.) | Lecce – Brescia 3:1 (kon.)
Sampdoria – Janov 1:2 (kon.) | Spal – AS Řím 1:6 (kon.) | Turín – Hellas Verona 1:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
Hellas Verona
Středa 22.07.2020, 21:45 • Stadio Olimpico, Turín • Italská Serie A • 35. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:42:35)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:16.

Je konec. Turín v domácím prostředí remizoval s Veronou poměrem 1:1. První poločas nenabídl vůbec žádnou větší šanci, jen pouze malé náznaky, které nebyly nijak nebezpečné. Druhá polovina utkání už byla atraktivnější a v 56. minutě hosté po přezkoumání u videa získali penaltu, kterou proměnil Borini. Následně se ale Turínští vzchopili a v 67. minutě srovnal Zaza. Posléze už ale gól nepadl, i když byl k němu velice blízko v 90+1. minutě Belotti, který napálil břevno.

90+4

90+3
    Ovšem s rohovým kopem si Turín poradil a vydal se do protiútoku, kde se dopustil faulu.

90+2
    Verona se sice dostala dopředu po pravé straně, ale následný centr byl odvrácen do zámezí.
    90+1. Belottiho zakončení otřáslo břevnem!

90+1
    Andrea Belotti měl na hlavě rozhodující branku, ale jeho pokus po centru z rohu pouze orazítkoval břevno!

90+1
    Domácí celek získal rohový kop z levé strany a může tak rozhodnout o vítězi.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Znovu je hra přerušená pro faul Valentina Eysserica.

86
    Centr hostů z pravé strany nic nepřinesl a skončil bezpečně v rukou brankáře Salvatore Sirigua.