NY Islanders – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 4:1 (kon.)
Nashville – Arizona 3:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:4 (kon.)
Boston Bruins
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 02.08.2020, 21:15 • Scotiabank Arena • Play-off NHL • O umístění

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (00:04:39)

Střely na branku: 35 – 29

Je konec! Philadelphia Flyers zvládla úvodní duel skupiny o nasazení a poráží Boston Bruins 4:1. Ve třetí části si už hosté pouze hlídali své vedení. Boston sice v úvodu třetiny nastoupil na led nažhavený, jenže přišla studená sprcha v podobě Laughtonovy branky. Čtyři minuty před koncem se trenér Bruins rozhodl odvolat ze hry Jaroslava Haláka, jenže Boston z převahy další branku nevytěžil.

59:26
    Bergeron se mezi kruhy snažil tečovat prudké nahození od mantinelu, jenže forhendem své čepele poslal kotouč mimo tři tyče soupeřovy klece.

59:00
    David Pastrňák chtěl zakončit od modré čáry, jenže při snaze o střelu zlomil hokejku a musel bleskově spěchat na střídačku pro nové náčiní.

58:31
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Torey Krug – 2 min., držení).

58:15
    David Pastrňák neustál střet v rohu útočného pásma, nicméně bleskově získal kotouč zpátky na svou hokejku, jenže nedokázal dobře přihrát.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:24
    Carter Hart předvádí parádní výkon! Z těsné blízkosti jej zkoušel překonat David Krejčí, nicméně útočník Bostonu trefil jen připravenou lapačku.

57:05
    David Pastrňák rozehrál na modrou čáru, odkud pálil Krug, jehož dělovka příklepem prolétla kolem vzdálenější tyčky branky Flyers.

56:15
    Jaroslav Halák je na střídačce! Boston zkouší i tuto variantu!

56:00
    Marchand ještě mohl snížit! Produktivní hokejista Bostonu si nabruslil na přihrávku zpoza branky, ale jeho pokus skončil na betonu Cartera Harta!

55:39
    Charlie Coyle projel s kotoučem na hokejce do útočného pásma, jenže si jej posunul daleko před sebe a už jej nedohnal před dobře postaveným obráncem.

55:10
    Jakub Voráček dostal přihrávku do rohu útočného pásma, našel Sanheima, který bleskově objel branku, ale Jaroslav Halák si pohlídal mezírku u levé tyčky.

54:42
    Tempo souboje v posledních minutách pořádně opadlo. Hokejisté Bostonu už zřejmě rezignovali na snahu o zvrat dnešního souboje.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 39. Wagner (Nordström, McAvoy) – 26. M. Raffl (Sanheim), 30. N. Thompson (M. Raffl, Provorov), 39. P. Myers (Voráček), 45. Laughton (K. Hayes)

Boston Bruins: Halák (Vladař) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Lauzon, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – Studnicka, Krejčí, DeBrusk – Kuhlman, Coyle, Bjork – Wagner, Kuraly, Nordström.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, D. Grant, J. van Riemsdyk – Pitlick, N. Thompson, M. Raffl.

Rozhodčí: McCauley, L´Ecuyer – Alphonso, Devorski