Bohemians 1905 – Jablonec 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Třinec – Opava 1:1 (kon.)
Rakovník – Vyšehrad 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 4:5 (kon.) | Karviná – Líšeň 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 4:0 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.)
Ústí n. L. – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 2:0 (kon.) | Zlín – Prostějov 1:2 (kon.)
Honvéd – Ostrava 1:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:1 (kon.) | Maribor – Slovácko 2:1 (kon.)
Slavia – Fehérvár 3:1 (kon.)
SK Slavia Praha
3:1 (0:1)
MOL Fehérvár FC
Sobota 08.08.2020, 17:45Přípravný zápas

Slavia zvládla také druhý zápas letní přípravy. Svého dnešního soupeře zdolala výsledkem 3:1, přestože po prvním poločase prohrávala. Právě první půle patřila spíše MOLu, ale po pauze už tým Jindřicha Trišovského Maďary k ničemu nepustil a zaslouženě skóre v rozmezí patnácti minut otočil. Po krásné brance Nicolaeho Stancia, důrazné střele Petara Musy a přesně umístěné pumelici Lukáše Masopusta tak Slavia vítězí poměrem 3:1.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a těším se zase někdy příště. Na počtenou! (19:48:15)

Zápas byl ukončen, ale s Oscarem to moc dobře nevypadá. Talentovaný záložník zřejmě utrpěl zranění, protože ze hřiště odkulhává.

90+2

90+1
    Pátkai velice tvrdě a zbytečně fauloval těsně před závěrem Oscara. Ihned po tomto faulu se mezi hráči obou týmu strhla menší mela, kterou museli rozhodčí rozpustit.

90
    Krátce před koncem základní hrací doby kombinují hosté na útočné polovině.

89
    Mick van Buren inkasoval nepříjemnou ránu na nohu. Holandský ofenzivní univerzál se ale už zvedl a dnešní utkání určitě dohraje.

88
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Tomáš Malínský. Zřejmě největší letní posile Slavie ale pokus nevyšel dle představ.

87
    Fehérvár ale na okamžik znovu vystrčil růžky. Slávisté si akci hostů po pravé straně v pohodě pohlídali a vzápětí se Kolář ujal rozehrávky, kterou ihned poslal na Davida Zimu.

86
    Po útočném faulu MOLu bude rozehrávat Ondřej Kolář, který ve druhém poločase moc práce nemá.

85
    Utkání se už pomalu ale jistě dostává do své závěrečné fáze. Slavia má hru pod kontrolou.

83
    Petar Musa se podél obránce hostů k zakončení neprobil. Kopat se bude od brány maďarského mužstva.

82
    Ondřej Lingr, který se také do hry zapojil rovnou s kapitánskou páskou, si chtěl udělat prostor ve středu hřiště. Bývalý karvinský středopolař ale přesnou přihrávku nevyprodukoval.

81
    Oscar si na levém kraji zálohy hledal vhodnou parketu k přesnému centru. Jeden z bránících hráčů mu však míč z nohy sebral.

79
    Do hry se zapojili také další dva čerství hráči Slavie. Michal Frydrych společně s Oscarem Dorleym si v posledních deseti minutách taktéž zahrají. Scénu opustil Jan Bořil a Vladimír Coufal.

78
    Žlutou kartu viděl i David Hovorka, který zastavoval akci hostů po narážečce na jeden dotek.

77
    Ve druhé půli nebylo k vidění ze strany Fehérváru téměř nic. Fotbalisté Slavie jsou i nadále nebezpečnější a navíc zastavují téměř každé rodící se akce soupeře.

76
    Coufal posouval míč na rozběhnutého Micka van Burena, jemuž se nepovedlo míč dostihnout ještě dříve než brankáři Kovacsikovi.

75
    Ladislav Takács měl na hlavě velkou příležitost. Vysoký stoper si našel centr spoluhráče z levé strany a hlavou jej jemně posunul směrem na bránu. Horní tyč hostující svatyně ale o pár čísel přestřelil.

74
    Slavia to po krátké pauze zkoušela průnikem po levé straně. Obrana MOLu ale akci přečetla včas.