FC Košice – Púchov 3:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Žilina B 2:0 (kon.)
Dubnica – B. Bystrica 0:1 (kon.)
FC Košice
3:1 (0:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 08.08.2020, 17:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga • 2. kolo

Košice víťazia nad Púchovom po skvelých 15 minútach po zmene strán. Hostia sa zmohli iba na kontaktný gól na 1:2, na viac už nie. (19:11:19)

90+2
    Je rozhodnuté, Košice si pripíšu aj v druhom kole plný bodový zisk!

90+2
    Tá im však nevyšla podľa predstáv a Košice sa oslobodili ďalekým odkopom až ku Strelčíkovi.

90+1
    S poslednou minútou času získali Púchovčania vôbec svoju prvú štandardku spoza rohovej zástavky v dnešnom dueli.

90+1
    Žltú kartu dostáva Samuel Ford (FC Košice).

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Skvelá robota košických obrancov na čele s Františkom Pavúkom. Lopta končí iba mimo ihriska a bude sa kopať od brány domácich.

89
    Opäť sa hrá ďaleko od Matúša Kiru. V tejto chvíli si trúfam povedať, že o troch bodoch je rozhodnuté.

88
    Aj za pomoci žltej karty Košice získali čas na svoju stranu. Uvidíme, koľko minút sa bude nadstavovať.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 1 230 divákov.

86
    Žltú kartu dostáva František Pavúk (FC Košice).

86
    Z neho sa vykľula jubilejná desiata strela na Strelčíkovu bránu, štvrtý gól ale neznamenala.

85
    Domáci majú situáciu pod kontrolou. Získavajú štvrtý roh.

84
    Minúta k dobru pre Košice, napokon ale tím vo vedení fauloval pred pokutovým územím Púchova.

83
    Z brejku domáce FC získava rohový kop. S jeho rozohrávkou si dajú Košičania načas.

Viktor Kalinács

Branky: 50. Robinson Blandon, 54. Gáll, 65. Keresteš – 56. Michlík

Karty:   19. Elexa (VSS), 86. Pavúk (VSS), 90+1. Ford (VSS) – 29. Mráz (PUC)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:12.
    FC Košice: Kira – Elexa, Pavúk, Jonec, Kuc – Vancák (C), Keresteš, Ristovski, Karaš – Robinson Blandon, Gáll
    Náhradníci: Hudák – Kis, Košuda, Ford, Rizie, Liener, Vyshnevskyi

MŠK Púchov: Strelčík – Riška (C), Ozimý, Lacko, Varga, Martinček, Rypák, Michlík, Mráz, Petro, Kapusniak
    Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Vápeník, D. Pilný, Matejka, Loduha, Raffay

Rozhodčí: Tomáš Kolofík – Dušan Štofik, Matej Zemko

Diváci: 1 230