L. Mikuláš – Petržalka 1:0 (kon.) | Púchov – KFC Komárno 0:0 (odl.) | FC Košice – Bardejov 1:0 (kon.)
Skalica – Trebišov 3:1 (kon.)
MFK Skalica
3:1 (3:0)
Slavoj Trebišov
sk Sobota 29.08.2020, 19:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 5. kolo

Skalica o svojom triumfe rozhodla ešte v prvom polčase tromi gólmi. Po zmene strán síce Trebišov vykresal iskierku nádeje, no jeden zásah oproti trom hovorí jasnou rečou. (20:52:27)

90+3

90+3
    Hostia síce pri lopte, no ďaleko od šestnástky MFK. Je dobojované.

90+1
    Nadstavovať sa budú minimálne tri minúty.

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadneho hracieho času a čakáme na údaj o nadstavení.

89
    Skaličania si ale dali pozor na ďalší z útokov a posielajú loptu ďaleko od Junasa.

89
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Michal Horodník, prichádza Timotej Kollár.

88
    Všetko je už ale späť v bežnom móde, Trebišov má na vyrovnanie ešte zhruba päť minút.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 613 divákov.

86
    Jeden zo súbojov sa neskončil dobre pre Zemplínčanov. Hráč hostí potrebuje ošetrenie.

85
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Miroslav Almaský, prichádza Jakub Škovran.
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Patrik Chovan, prichádza Jakub Vodilka.

84
    Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.

82
    Junas so zásahom, ktorý dosť možno rozhodol o víťazovi tohto stretnutia.

81
    Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

79
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

77
    Ofenzívny faul jedného z Trebišovčanov. Štvrťhodina do konca.

76
    Žltú kartu dostáva František Sitarčík (Slavoj Trebišov).

75
    Vinclér úspešne zasahuje, stále ale nie je o všetkom rozhodnuté.

74
    Domáci hráči sa vrhli do útoku stredom ihriska, kde však nevymysleli takmer nič. Lopta sa šťastne odrazila, budeme svedkami rohu.