Jablonec – Opava 4:1 (kon.) | Plzeň – Brno 4:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:0 (kon.)
Příbram – Sparta 1:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:1 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 27.09.2020, 15:30 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního dne se s vámi loučím a u dalších zápasů z Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (17:23:47)

Je dobojováno. Plzeňská Viktorie poráží Zbrojovku Brno vysoko 4:1 a po zásluze bere všechny tři body. Ve druhém poločase z penalty navýšil vedení Plzně Jean-David Beauguel, vzápětí ale po chybě zadělal na drama Jan Hladík, nicméně poslední slovo měli opět domácí, Tomáš Hořava z voleje dal razítko na dnešním vítězství Západočechů.

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:19.

90+2

90+2
    Aleš Hruška dlouhým balonem chtěl oslovit nabíhajícího Zděňka Ondráška, ten ale k balonu nedostal. To zřejmě byla poslední akce dnešního utkání.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jakub Přichystal (FC Zbrojovka Brno).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Radim Řezník fauloval na půlicí čáře. Stejným prohřeškem se ale vzápětí provinili i hráči Brna.
    89. Ondrášek sám před Šustrem, ještě hledal Káčera

89
    Ba Loua vysunul Zděnka Ondráška, ten zpětnou přihrávkou ještě připravil pozici Miroslavu Káčerovi, který branku těsně minul.

88
    Luděk Pernica nadvakrát pomohl brankáři Hruškovi. Plzeňský stoper byl ve správný čas na správném místě.

87
    Zápas se pomalu dohrává, nyní se hraje převážně ve středu hřiště.

86
    Koudelka dalším přízemním centrem hledal své spoluhráče v pokutovém území, ti podnikli dobrý náběh, ale nikdo z nich kulatý nesmysl netrefil.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jakub Brabec, přichází Lukáš Hejda.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Kalvach, přichází Miroslav Káčer.

85
    S plzeňským hráčem to nevypadá dobře, jen za pomoci lékařů opouští hrací plochu, zřejmě se bude střídat.
    84. Brabec po nešťastném souboji s Přichystalem musí střídat

84
    Tím hráčem je kapitán Jakub Brabec, který nadále zůstává ležet na trávníku.

83
    Na hřišti zůstává ležet jeden z hráčů Plzně, kterému se nyní na nohy vůbec nechce. Už k němu spěchají kluboví lékaři.

82
    Šimon Šumbera fauloval u postranní čáry Ba Louu, hra se načíná hodně kouskovat. Například Zděněk Ondrášek se nedostal za deset minut k jedinému balonu.

Jakub Štěrba

Branky: 2. Al. Čermák (Bucha), 44. J. Kopic (Bucha), 56. Beauguel (pen.), 71. Hořava (Ba Loua) – 68. Hladík

Karty:   90+1. Přichystal (BNO)

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – J. Kovařík, Brabec (C) (85. Hejda), Pernica, Řezník – Al. Čermák (64. Hořava), Kalvach (85. Káčer), Bucha – J. Kopic (64. Ba Loua), Beauguel (72. Ondrášek), Kayamba.
    Náhradníci: Staněk – Hejda, M. Havel, Hořava, Káčer, Ba Loua, Ondrášek.

FC Zbrojovka Brno: Šustr – Jakub Šural (46. Černín), Hlavica, Gajić, Štepanovský (C) (76. Šumbera) – Vaněk, J. Sedlák (76. Jambor), Pachlopník (61. Koudelka), Reiter – Přichystal, Růsek (61. Hladík).
    Náhradníci: Floder – Jambor, Černín, Koudelka, Šumbera, Hladík, Ševčík.

Rozhodčí: Ginzel – Melichar, Poživil