Čerepovec – Minsk 1:4 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kunlun – Nižněkamsk 3:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 4:2 (kon.) | Omsk – Jokerit 3:2 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kont.)
Soči – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Viťaz – Barys 0:0 (odl.)
po s.n. (0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 29.09.2020, 18:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

Československá stopa

Andrej Nestrašil (MET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:05 (20:40:14)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 35:28.
    Zblokované střely – 17:16.
    Vyloučení – 2:2.
    Využití přesilovek 0/2 – 1/2.
    Vhazování – 37:31.

Je konec! Dnešní utkání nám během tří třetin nabídlo hned šest branek, přičemž Magnitogorsk srovnával necelou minutu před koncem třetí periody. Následovalo prodloužení, ve kterém jsme sledovali taktickou bitvu, jenž nakonec rozhodující branku nepřinesla. Na řadu tak přišly nájezdy, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem hostující Jakovlev, který tak svému celku zajistil druhý plusový bod.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    Autorem vítězné branky je JEGOR JAKOVLEV.
    Georgij IVANOV

5. série
    0:1
    Ivanov tak měl nůž na krku, s bekhendovým zakončením ovšem neuspěl.
    Jegor JAKOVLEV

5. série
    0:1
    Prvním úspěšným střelcem se stává obránce Jakovlev, který jednoduchou střelou procedil puk pod lapačku.
    Jegor KORŠKOV

4. série
    0:0
    Domácí Korškov se snažil najít místečko ve výstroji hostujícího brankáře, což se mu ovšem nepovedlo.
    Taylor BECK

4. série
    0:0
    Ani Beck nepředvedl nic světoborného, i jeho zakončení totiž trefilo pouze dobře postavený beton.
    Pavel KUDRJAVCEV

3. série
    0:0
    Kudrajvcec to pro změnu zkoušel pod lapačku, což málem vyšlo. Košečkin přesto dokázal kotouč vyrazit.
    Juho LAMMIKKO

3. série
    0:0
    Fin Lammikko rovněž nezkoušel žádnou kličku, naopak se jeho forhendová rána snesla vedle branky.
    Artur KAJUMOV

2. série
    0:0
    Hodně špatný nájezd na druhé straně předvedl Kajumov, jehož přímá střela skončila pouze na vyrážečce.

David Suchý

Branky a nahrávky: 7. Savčenko, 48. Korškov (Ivanov), 56. Kraskovskij – 8. J. Jakovlev (S. Plotnikov, Karpov), 25. Košelev (A. Nestrašil, S. Plotnikov), 59. Martynov (Beck, Karpov), rozh. náj. J. Jakovlev