Kadaň – Benátky n/J 4:3 (3:2 po s.n.) | Sokolov – Prostějov 5:2 (kon.) | Šumperk – Frýdek-M. 5:0 (kon.)
Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 03.10.2020, 15:00 • Zimní stadion Eden • Juniorská liga akademií • 14. kolo

Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těšit u dalšího zápasu. (17:08:57)

Slavia dokázala během druhé poloviny třetí třetiny vstřelit gól, který nakonec celý zápas rozhodl. Oceláři ani přes velký tlak už dorovnat nestihli a domácí fanoušci tak můžou slavit.

59:10
    Oceláři zkouší hru bez brankáře!

59:00
    Vstupujeme do poslední minuty třetí třetiny!

58:25
    Tlak na slávistickou branku je velký, sešívaní ale prozatím drží vedení.

57:25
    Situaci dva na dva vyřešil zákrokem brankář Pittr.

55:52
    Třinec se okamžitě žene za vyrovnáním, to ale prozatím kvůli nepřesnostem v zakončení nepřichází.

54:40
    Slavia právě vstřelila branku!
    K dorážce před brankou se dostal po pěkné týmové akci ŠTĚPÁN TUREK. Pět minut před koncem tak domácí vedou 4:3. Asistence: David Kižlin, Filip Štrombach.

53:48
    Nepřehlednou situaci před brankou Michal Pittr hravě vyřešil chycením puku.

52:59
    Střelu Lukáše Křenka bezpečně zneškodňuje hostující brankář.

50:33
    Efektní otočkou nyní obraně Třince zamotal hlavu Šimon Slavíček, jeho následná střela ale zamířila mimo tři tyče.

49:21
    Krásný zákrok proti prudké střele nyní předvedl brankář Ocelářů Švehlák.

47:34
    Velký tlak si nyní vypracovali hráči Slavie.

46:12
    Do samostatného nájezdu se dostal jeden z hráčů Třince, brankář Pittr ale dokázal zasáhnout nejen proti této střele, ale také následné dorážce. Stav utkání se tak prozatím nemění.

45:25
    Slávisté zblokovali hned dvě střely hostů, které směřovaly na bránu.

43:31

42:54
    Zakázané uvolnění Třince přerušuje hru.

41:31
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Stejskal – 2 min., držení).

Jan Spurný

Branky a nahrávky: 5. Havrda (Hovorka), 29. Kvasnička (Klatt, Hovorka), 36. Štrombach, 55. Turek (Kižlin, Štrombach) – 20. Čmiel (Geidl), 24. Jobánek (Bujak, Marcinko), 27. Pindel (Matěj, Kubíček)

HC Slavia Praha: Pittr (Ondrík) – Stejskal, Hovorka, Němeček, Palát, Hrdlička, Cichoň, Klatt – Štrombach, Havrda, Kižlin, Slavíček, Křenek, Turek, Hofmann, Labuzík, Tichý, Kvasnička, Puczek.
    HC Oceláři Třinec: Švehlák (Švančara) – Cienciala, Kareš, Bujak, Kubíček, Homola, Marcinko – Moškoř, Wardas, Petrovský, Pětník, Mikler, Geidl, Pindel, Przybyla, Čmiel, Matěj, Jobánek, Procházka.

Rozhodčí: Pilný – Kis, Lučan