Chabarovsk – Čerepovec 3:1 (kon.) | Ufa – Novosibirsk 4:3 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 1:2 (po pr.)
Viťaz – Kazaň 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Čtvrtek 08.10.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

Je konec! Viťaz v tomto duelu prohrával už o dvě branky, avšak se mu přesto povedlo srovnat krok. V závěru třetí třetiny navíc Kazaň hrála přesilovou hru, během které trefily tyč. Utkání se tak dostalo do prodloužení, avšak ani tam nepřišla rozhodující branka. Na řadu tak musely nájezdy, ve kterých jsme viděli hned pět úspěšných řešení. Tři z nich obstarala Kazaň, která získala druhý plusový bod. (21:15:55)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
    Autorem vítězné branky je JUSTIN AZEVEDO.
    Alexandr SJOMIN

5. série
    2:3
    Sjomin to neudělal nejlépe, přímou střelou totiž trefil pouze hrudník brankáře.
    Stéphane Da Costa

5. série
    2:3
    Domácí ještě mají šanci, neboť Da Costa nenašel místečko mezi betony.
    Dmitrij LUGIN

4. série
    2:3
    Domácí Lugin bekhendovým zakončením narazil na vyrážečku.
    Justin AZEVEDO

4. série
    2:3
    Čtvrtou sérii tak načal Azevedo, který div nespadl. Avšak přesto se mu povedlo kličku do forhendu dovést do konce,
    Vitalij POPOV

3. série
    2:2
    Třetí sérii za domácí dokončil Popov, kterému se nepovedlo překonat ležící beton.
    Arťom GALIMOV

3. série
    2:2
    Za hosty se ke třetí sérii rozjel Galimov, jehož jednoduché zakončení zaskočilo Ježova.
    Mattias TEDENBY

2. série
    2:1
    Ke slovu se přihlásil také domácí Tedenby, který se štěstím dopravil kotouč za brankovou čáru.
    Alexander CHOVANOV

David Suchý

Branky a nahrávky: 35. Danforth (Tedenby, Hultström), 57. Děrgačov (Pylenkov, Malychin) – 16. Voronkov (Pedan, Galijev), 33. Jemec (Marušev), rozh. náj. Azevedo