Augsburg – RB Lipsko 0:2 (kon.) | Freiburg – W. Brémy 1:1 (kon.) | Hertha – Stuttgart 0:2 (kon.)
Hoffenheim – Dortmund 0:1 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 0:1 (kon.) | Bielefeld – Bayern 1:4 (kon.)
Mönchengladbach – Wolfsburg 1:1 (kon.)
FC Augsburg
0:2 (0:1)
RB Lipsko
Sobota 17.10.2020, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 4. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:26:29)

Lipsko poráží Augsburg 2:0 a zapisuje třetí výhru v bundeslize, kterou bude v nadále vést. Výborný zápas odehrál především Dani Olmo, jež na konci prvního poločasu připravil gól pro Angeliňa a v 66. minutě nabil Poulsenovi na jeho nádherný volej. Právě Dán se prosadil hned z prvního doteku na trávníku. Lipsko bylo po celou dobu zápasu jasně lepší a tlačilo zataženého soupeře, což se změnilo v posledních pár minutách, kdy už bylo o výsledku střetnutí rozhodnuto. Augsburg si příště zahraje 26.10. na hřišti Leverkusenu. Lipsko čeká další zápas už v úterý, kdy si v rámci Ligy mistrů zahraje doma proti Basaksehiru.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 9:13.

90+3

90+3
    To byla rána. Hwang Hi-čchan se opřel za vápnem do míče a jeho dělovka se zastavila až na břevně domácí svatyně.

90+2
    Hosté dohrávají zápas s míčem na kopačkách. Připíší si další tři body do tabulky a zůstanou na prvním místě bundesligy.

90+1
    Richter našel nádhernou kolmicí ve vápně volného Floriana Niederlechnera, který z voleje v klidu poslal míč do sítě a chtěl jít slavit. To ale nemohl, byl totiž v dvoumetrovém ofsajdu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Angeliño, přichází Justin Kluivert.
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Christopher Nkunku, přichází Alexander Sörloth.

89
    Daniel Caligiuri z levé strany centroval do vápna. Tam se nejvýše dostal brankář Péter Gulácsi a míč ukryl v rukavicích.

88
    Domácí Vargas se z levé strany pokusil dostat do vápna, přes tři soupeře se mu to ani povézt nemohlo a o míč přišel.

87
    Hwang Hi-čchan se snažil zpoza vápno míč prostrčit do pokutového území. Nahrávka však trefila jen soupeře.

86
    Do běhu dostal míč na pravé straně Florian Niederlechner, následně se však ukázalo, že byl v ofsajdu.

85
    Domácí se v posledních minutách dostávají daleko blíž k brance soupeře, zatím to však k ničemu nevede.

84
    Domácí to zase zkoušeli dlouhým nákopem, ten však mířil jen do prostoru, kde nebyla ani noha.

83
    Florian Niederlechner následně zbytečně dohrál Upamecana u hostující branky. Hostující stoper se jen těžce sbírá.

82
    Velká šance domácích. Florian Niederlechner dostal přízemní pas za obranu a šel sám na brankáře soupeře, kterého však při obstřelu pouze trefil.