Jekatěrinburg – Jaroslavl 1:0 (po pr.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Jokerit – Viťaz 0:0 (odl.) | Minsk – Riga 3:0 (kon.)
Soči – Barys 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Kunlun 1:2 (kon.)
HK Soči
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 28.10.2020, 17:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:40:59)

Je konec. Soči zvítězilo na domácím ledě nad Barys Nur-Sultan jasně 3:0.
    V první třetině byli hosté o něco lepším týmem, ale to jsme branku ještě neviděli. Do druhé periody vstoupili domácí skvěle, když se už po půl minutě hry trefil Strömwall. Následně se sice Barys snažil něco vymyslet, ale před koncem třetiny poslal domácí do dvoubrankového vedení Miromanov. Třetí dvacetiminutovka byla ze strany domácích v naprosté pohodě a v samotném konci utkání přidal Miromanov ještě jednu branku a to do prázdné.
    Soči zvítězilo nad Barysem 3:0.

59:38
    Soči drží kotouč na svých holích a čeká na konec zápasu.

59:23
    Oddechový čas pro domácí.
    58:42 Daniil MIROMANOV - 3:0

58:42
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí celek dává gól na 3:0 a v dnešním zápase tak vítězí! Sergej Šmeljov se dostal k puku u své brány, kdy následně našel ve středním pásmu volného DANIILA MIROMANOVA a ten neměl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Sergej Šmeljov.

58:40

58:15
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!

57:54
    Oddechový čas pro hosty.

57:54
    Posléze už ale přišla špatná přihrávka, která hosty vyhnala ze třetiny a následně se Barys dopustil ofsajdu.

57:32
    Následně se hosté dostali do problémů s rozehrávkou, ale stále drží útočné pásmo.

57:12
    Barys má puk pod kontrolou v útočném pásmu, ale následná střela od modré byla zblokována.

56:40
    Nyní ovšem hostů mohou zdramatizovat utkání, jelikož získali přesilovou hru!

56:40
    Vyloučení v týmu HK Soči (Daniil Miromanov – 2 min., podrážení).

56:26
    Soči se znovu dostalo k puku uprostřed hrací plochy a nevypadá to, že by si Barys vytvořil nějaký tlak ke konci utkání.

55:56
    Tentokrát se bojuje v rohu kluziště na polovině hostujícího celku.

55:00
    Zbývá už pouze pět minut základní hrací doby a Soči stále vede nad Barysem o dvě branky. Domácí celek je tak blízko k vítězství.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 21. Strömwall (Pogorišnyj, Točickij), 39. Miromanov (Ruděnkov, Rubcov), 59. Miromanov (Šmeljov)

HK Soči: Treťjak (Lassinantti) – Pogorišnyj, Miromanov, J. Alexandrov (C), Soljannikov, Batyršin, Rundblad, Miščenko, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Strömwall – Ruděnkov (A), Rubcov, Karjalainen – Garajev, Apalkov, Ogirčuk – Kolgotin, N. Kvartalnov, A. Galimov.
    Barys Nur-Sultan: Ortio (Kudrjavcev) – Dietz (C), Kleščenko, Blacker, Svedberg, Šalapov, Metalnikov (A), Gajtamirov – R. Starčenko (A), Valk, Michajlis – Lilja, Videll, Frattin – Petuchov, Gurkov, Asetov – Ševčenko, Grenc, Šestakov – Musorov.

Rozhodčí: Vasiljev, Gamalei – Kučava, Černyšjov