Jekatěrinburg – Jaroslavl 1:0 (po pr.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Jokerit – Viťaz 0:0 (odl.) | Minsk – Riga 3:0 (kon.)
Soči – Barys 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Kunlun 1:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 28.10.2020, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:21:57)

Československá stopa v utkání:

Jakub Kovář (JEK) 61 minut, 35 zákroků, 0 gólů, 100%

Přece jenom jsme se dočkali branky, i když až v prodloužení! To nakonec zvládl lépe Jekatěrinburg, když se o vítěznou branku postaral Macek. Avtomobilist tak zvítězil 1:0.

Gól je uznán!

Gól je po zhlédnutí videa uznán a Jekatěrinburg vítězí!
    60:29 Brooks MACEK - 1:0

60:29
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí mužstvo v prodloužení dává první a také poslední gól utkání! Alexej Makejev si vyměnil kotouč se spoluhráčem a posléze jej poslal na levou stranu, kde byl naprosto osamocený BROOKS MACEK, který prostřelil Konovalova. Asistence: Alexej Makejev.

60:12
    Ilja Konovalov si poradil s pokusem Alexeje Makejeva z pravé strany.

60:01

60 minut uplynulo jako voda a stále jsme se v tomto utkání nedočkali ani jedné branky! V hokeji hodně nevídaná věc. Následuje tak prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54

59:37
    Alexej Makejev se posléze rovněž dostal ke střele z levé strany, ale minul.

59:18
    Nepřesná střela zpoza modré čáry neskončila v bráně, ovšem domácí zůstávají u puku.

58:32
    Jekatěrinburg nyní může rozhodnout v samotném konci základní hrací doby, jelikož má přesilovou hru!

58:20

58:13
    Nyní se Avtomobilist Jekatěrinburg dopustil zakázaného uvolnění a bude mít buly ve své třetině.