Cagliari – Sampdoria 2:0 (kon.) | Benevento – Spezia 0:3 (kon.) | Parma – Fiorentina 0:0 (kon.)
Cagliari Calcio
2:0 (0:0)
UC Sampdoria
Sobota 07.11.2020, 15:00 • Sardegna Arena, Cagliari • Italská Serie A • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:56:19)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 12:16.

Je konec. Cagliari Calcio zvítězilo nad UC Sampdoria poměrem 2:0. Moc toho k vidění v první půli bohužel nebylo. Největší šanci měl v 7. minutě Pedro, který ale poslal svou hlavičku pouze do tyče. Ve 38. minutě přišle pro hosty velký problém, protože byl vyloučen Augello. Do druhé části zápasu ale vstoupili domácí skvěle, když se ve 48. minutě prosadil z penalty Pedro. V 69. minutě zvýšil náskok Nández. O devět minut později se sice prosadil také Sottil, ale gól mu nakonec nebyl uznán.

90+6

90+5
    Domácí se ještě snažili něco vymyslet po pravém křídle, ale nakonec z toho nic moc nebylo.

90+4
    Diego Godín nyní v souboji dostal naloženo od Antonia La Guminy, ale vypadá to, že bude v pořádku.

90+3
    Z následného protiútoku se dostal ke střele Leonardo Pavoletti, ale jeho pokus skončil v moci brankáře Emila Audera.

90+3
    Posléze ale domácí obrana opět jen odkopla míč po nepřesné přihrávce ze strany Sampdorie.

90+2
    Bartosz Bereszyński vybojoval míč ve středu hrací plochy po faulu soupeře.

90+1
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Adam Ounas, přichází Matteo Tramoni.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Gabriele Zappa, přichází Fabio Pisacane.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nahitan Nández, přichází Fabrizio Caligara.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Ale následně je z toho opět jen ztráta míče hostů. Domácí hráč navíc potřebuje ošetření a tohle už Cagliari uhraje.

89
    Centr hostů z pravé strany byl nepřesný a následuje autové vhazování pro Sampdorii.

88
    Sampdoria se sice po pravé straně dostala do protiútoku, ale další nepřesná přihrávka skončila jen u gólmana.

86
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Leonardo Pavoletti.

86
    A další faul ze strany hostů, tentokrát to byl Valerio Verre.

85
    Valerio Verre se sice dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale s tou si lehce poradil Alessio Cragno.