Levante – Elche 1:1 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 1:1 (kon.) | Sevilla – Celta Vigo 4:2 (kon.)
Atlético – Barcelona 1:0 (kon.)
Sevilla FC
4:2 (2:2)
Celta de Vigo
Sobota 21.11.2020, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:27:13)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:20.

Je konec! Sevilla nakonec zvládla domácí duel s Celtou Vigou a vítězí 4:2. Domácí Sevilla se sice dostala do vedení, když se po rohu prosadil Jules Koundé, ale o pár minut později potrestal chybu Vaclíka Iago Aspas. Tempo hry následně opadlo, ale hosté deset minut před přestávkou znovu udeřili brankou Nolita.Z poslední akce prvního poločasu však po centru srovnal Júsuf Nasjrí. Ve druhé půli se hrálo mnohem opatrněji. První šanci měl z přímého kopu Ocampos, ale Rubén Blanco jeho pokus vyrazil. Sevilla se však nakonec dočkala vítězství. V závěru se krátce po sobě prosadili Sergio Escudero a Munir.

90+3

90+3
    Verdikt rozhodčího nakonec potvrdil také VAR. Vypadá to, že dnešní duel už se pouze dohraje.

90+2
    Sudí nejprve zapískal penaltu pro hosty, ale následně dal na pokyn asistenta a změnil rozhodnutí na ofsajd.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Závěr duelu jednoznačně patří domácímu celku. Celta Vigo se prakticky nedostává na polovinu Sevilly.

88
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácí Sevilla může začít slavit tři body! Domácí celek se krátce po rozehrávce dostal do přečíslení. Sám na brankáře se poté řítil MUNIR, který si vychutnal zakončení!

86
    Sevilla se nakonec dostává do vedení a byl to opravdu výstavní gól! SERGIO ESCUDERO si zakřičel na spoluhráče, aby mu pustil míč a krásnou střelou poslal balón mimo dosah brankáře!

86
    Tlak domácího celku sílí! Na další centr si naskočil Luuk de Jong, ale hlavičkou z těžké pozice daroval hostujícímu brankář snadný zákrok.

85
    Jesús Navas tentokrát poslal oblouček z levé strany, ale jeho pobídka neoslovila nikoho v bílém dresu Sevilly.

84
    Óscar Rodríguez si došel pro míč na polovinu hřiště, jenže hosté střídajícího fotbalistu skvěle napadali a nedostali prostor k rozehrávce.

83
    Jesús Navas kouzlil na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho centr skončil na prvním soupeři. Celta Vigo zatím brání bez větších problémů.

82
    Střídající Idrissi se krátce po svém příchodu na trávník dostal do pokutového území, jenže z ostrého úhlu už nedokázal zakončit.

81
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Óscar Rodríguez.
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Oussama Idrissi.

80
    Exekuce přímého kopu se ujal Lucas Ocampos, který zvolil technickou střelu přes zeď, ale brankář jeho pokus vyškrábl!

79
    Domácí celek vybojoval přímý kop v blízkosti pokutového území. Pro Sevillu se rýsuje zatím největší možnost během druhého poločasu.

Tomáš Kubečka

Branky: 6. Koundé, 45+3. Nasjrí (Navas), 86. Escudero (Rakitić), 88. Munir (Fernando) – 11. Aspas (Mallo), 37. Nolito

Karty:   3. Navas (SEV), 74. Escudero (SEV) – 55. Denis Suárez (CVG), 73. Mallo (CVG)

Sevilla FC: Vaclík – Navas, Koundé, Diego Carlos, Acuňa (34. Escudero) – Rakitić, Fernando, Jordán (81. Idrissi) – Ocampos (81. Óscar Rodríguez), Nasjrí (68. Munir), Ó. Torres (68. L. de Jong).
    Náhradníci: Díaz, Pastor – L. de Jong, Óscar Rodríguez, Gudelj, Escudero, Sergi Gómez, F. Vázquez, Munir, Aleix Vidal, Rekik, Idrissi.

Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Aidoo (43. N. Araujo), Murillo, Olaza – Méndez, Tapia, Denis Suárez, Nolito – S. Mina, Aspas.
    Náhradníci: Villar – Baeza, Rodríguez, Carreira, Fontán, Juncà, Veiga, N. Araujo, Costas, Yokuşlu, Beltrán, Sáenz.

Rozhodčí: Soto – Álvarez, Porras