Michalovce – Miskolc 1:2 (kon.) | HC Slovan – Košice 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Detva 4:3 (2:1 po s.n.)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:5 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
HC Košice
sk Neděle 22.11.2020, 16:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Domáci sa radujú z víťazstva, ktoré sa však nerodilo ľahko. Košice v tretej tretine namiesto nástupu veľa toho neukázali, Slovan strážil modrú čiaru a gumoval akcie súpera. Potom sa to rozbehlo a Lee ukázal svoje umenie, keď konto súpera zaťažil dvomi peknými gólmi. Slovan pridal ešte jeden a napokon predsa len hosťom bolo dopriate radovať sa, keď výsledok kozmeticky upravil Mráz. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 10:9, celkom 29:20, pekný večer všetkým želá z Bratislavy Vladimír Korduliak. (18:25:53)

58:29
    Puk na hokejkách hráčov z Košíc, ktorí sa snažia založiť svoju útočnú akciu.

57:11
    Durný v akcii likviduje puk hostí z pravej strany. Minútu predtým bol v akcii Sedláček, ktorý schoval puk vo svojej rukavici.

55:44
    Košice dali gól!
    Je to tak, z ľavej strany pri bránkovisku zakončil BRUNO MRÁZ a puk Durnému prepadol tesne za bránkovú čiaru. Vrátime aj čas späť. Asistencie: Martin Krasničan a Jakub Cibák.

55:57
    Budeme telefonovať, no puk bol za bránkovou čiarou a Košice sa budú o krátku chvíľu radovať z gólu.

55:14
    Durný si pripísal na svoj účet ďalší zákrok, Košice poslali na jeho bránku reklamný puk a majú pásmo na vhadzovanie.

53:47
    Durný v akcii, keď schoval pod rukavicu puk, ktorý priletel k nemu po ľade.

52:41
    Oddychový čas hostí, ktorí volia taktiku na záver duelu.

52:41
    Slovan Bratislava dal gól!
    Košice inkasujú v rýchlom slede ďalší gól, z pravej strany pred bránkoviskom zakončil BRENDAN O'DONNELL. Asistencie: Patrik Maier a Brant Harris.

52:28
    Tretí gól duelu a tretia pekná hokejová akcia s úspešným koncom. Prihrávky na jeden dotyk a gól v podaní CAM LEEHO, ktorý vystrelil z ľavého kruhu do odkrytej časti bránky. Asistencie: Milan Kytnár a Marián Studenič.

49:55
    Baránek pekne vystrelil od modrej z ľavej strany od mantinelu, ten puk ešte niekto pred bránkou tečoval, Durný bol pozorný a puk zlikvidoval, hostia sa tak radovať nemôžu.

49:20
    Tak to stálo za to, ďalšia pekná hokejová akcia, CAM LEE si urobil hráča súpera a po sťahovačke vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu a Sedláčkovi nedal najmenšiu šancu. Asistencia: Brendan Ranford.

48:34
    K odrazenému puku sa pred bránkoviskom dostal Klhůfek, ktorý na dvakrát nedokázal puk poslať do bránky domácich, Durný ho vychytal.

48:05
    Ališauskas poslal puk na striedačku, po reklamnej prestávke budeme vhadzovať po pravej ruke Durného.

47:59
    Zakázané uvoľnenie domácich, vhadzovať budeme po pravej ruke Durného.

45:59
    Hostia v plnom počte, Slovan presilovú hru v gólovú poistku nepretavil.

44:52
    Hostia sa dostali do brejku a aj prečíslenia dva na jeden, Jokeľ však vystreliť nedokázal a napokon sám poslal puk von z útočného pásma.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 35. Gašpar (Sersen, O'Donnell), 50. Lee (Ranford), 53. Lee (Kytnár, Studenič), 53. O'Donnell (Maier, Harris) – 56. Mráz (Krasničan, Cibák)

HC Slovan Bratislava: Durný (Noskovič) – Ališauskas, Sersen (C), Štajnoch (A), Bačik, Valach, Lee, Beňo, Maier – Studenič, Kytnár (A), Ranford – O'Donnell, Harris, Gašpar – Jendek, Urbánek, Zigo – Petráš, Bortňák, Kundrík
    HC Košice: Sedláček (Riečický) – Baránek, Pavlin, Růžička, Michalčin, Deyl (A), Slovák (A), Cibák – Chovan (C), Réway, Pospíšil – Klhůfek, Mráz, Jenyš – Jokeľ, Havrila, Milý – Belluš, Frič, Kvasničan – Eliaš

Rozhodčí: Šefčík, Müllner – Hercog, D. Konc ml.