Plzeň – Zlín 7:5 (kon.) | Třinec – Litvínov 4:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 04.12.2020, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

56:43
    Domácí Polák si odpyká celkem čtyři minuty, dvě minuty za držení a další dvě minutý za následnou hrubost.

49:01
    Po komerční přestávce usedne mezi trestoměřiče domácí Werbik, který si vypomohl sekáním.

42:59
    Hostující Kusý završuje svůj hattrick na trestné lavici, tentokrát je vyloučen za podrážení.

37:58
    Hákováním se provinil hostující Ďaloga a odjíždí na trestnou lavici.

29:54
    Polášek chránil svého gólmana, tím si vykoledoval vyloučení za hrubost, Kusý odjíždí na trestnou lavici také, a to za sekání. Oba týmy hrají ve čtyřech.

14:23
    Půl minuty budou hrát Vítkovice přesilovku 5 na 3, za podrážení bude pykat Poulíček.

12:52
    Po skončení komerční přestávky budou hrát domácí přesilovku, Kusý se provinil hákováním.

03:11
    První přesilovku si zahrají hosté, za podrážení je vyloučen domácí Polák.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 16. Hruška (Marosz, Schleiss) – 6. Mandát (Paulovič, Mikuš), 10. Blümel (Tybor, J. Zdráhal), 35. Mandát (Nakládal), 47. Paulovič (Ďaloga, Blümel), 58. Mandát (Camara, Mikuš)

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý – Ryšavý, Hruška (A), Lakatoš – Schleiss (A), Marosz, Šišovský – Lednický, Werbik, Mallet – Dočekal, Dej, Bernovský – J. Mikyska.
    HC Dynamo Pardubice: Kantor (Vladař) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, Ďaloga, J. Zdráhal, Holland – Svačina, Poulíček, Mandát (A) – Camara, Paulovič, Claireaux – Blümel, R. Kousal, Tybor – Kusý, Rohlík, Zeman.

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Kajínek, Votrubec