Nice – Rennes 0:1 (kon.) | Brest – Remeš 2:1 (kon.) | Lorient – Nîmes 3:0 (kon.)
Nantes – Dijon 1:1 (kon.) | Štrasburk – Méty 2:2 (kon.) | Lille – Bordeaux 2:1 (kon.)
PSG – Lyon 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:1 (0:1)
Stade Rennes
Neděle 13.12.2020, 13:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (14:55:21)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:11.

Je tady konec! Hosté si odvezou z Allianz Riviera tři body za výhru 1:0, kterou Rennes vystřelil v prvním poločase Niang. Druhý poločas nám nepřinesl mnoho velkých šancí, naopak k vidění bylo mnoho nepřesnosti, které vedly k častým ztrátám balónu. Domácí se snažili prolomit obranu Rennes nákopy za obranu, které ale hosté pohlídali a odchází tak z trávníku o poznání štastnější.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Amine Gouiri (OGC Nice).

90+4
    Gouiri se na konci utkání dostal do vápna, ale nedokázal zakončit, protože byl skvěle bráněn hostujícími obránci.

90+3
    Po dalším nákopu se k rozehrávce dostane Salin. Ten už teď pokračuje v kombinaci Rennes, které je blízko k zisku třech bodů na hřišti Nice.

90+2
    Rennes kombinuje před velkým vápnem Nice, což hostům vyhovuje. Zdá se, že domácí už nemají mnoho sil na to, aby vyvinuli tlak směrem dopředu.

90+1
    Reine-Adelaide poslal míč do vápna Rennes, ale necentroval vůbec ideálně. K balónu se sice dostal jeden z jeho spoluhráčů, který ale skákavou přihrávku nezpracoval ideálně.

90
    Ve druhém poločase nastavuje hlavní arbitr utkání čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Adrien Truffert, přichází Flavien Tait.

89
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jeremy Doku, přichází Martin Terrier.

88
    Domácí se dostali k centru z hloubi pole, ale míč opět mířil pouze k připraveným obráncům Rennes. Do konce utkání nám zbývají poslední minutky.

87
    Ani Rennes nebylo úspěšné. Hosté také centrovali, ale na rozdíl od Nice hodně nepřesné. Míč skončil za branou, ve které dnes stojí Benítez.

86
    Nice se mohlo dostat do velké šance po centru z pravé strany, na který nedosáhl Salin. Na zadní tyč však nebyl připraven ani jeden z domácích zakončovat, takže hráč mohou hosté.

85
    Rennes se dostal na levé straně k centru, který mířil do vápna Nice po zemi. Tam byli obránci domácího týmu připraveni a z první poslali míč do středu.

84
    Camavinga opět poslán k zemi. Rennes bude rozehrávat pár metrů za půlící čárou. Hosté už se snaží získat každou vteřinu.

82
    Domácí kombinují na útočné polovině, ale zatím se nedostávají do zakončení, nedokáží ohrozit branku, což je pro ně v současné situaci nejdůležitější.

81
    Camavinga poslán k zemi Schneiderlinem tesně před velkým vápnem. Rennes má k dispozici standardní situaci zpoza rohu velkého vápna.